לייעוץ ללא התחייבות

077-231-3281

משרדנו מתמחה בהסדר חובות מעל 40,000 ש"ח. נשמח לעמוד לשירותכם במקרים של חובות בסכום זה ומעלה

אודות

אודות
אודות המשרד

משרד עו"ד יוסף אוזנה פועל בתחום ההוצאה לפועל, הליכי חדלות פירעון ומקרקעין.

המשרד הוקם במטרה לסייע ללקוחות בתיקי הוצאה לפועל למזער נזקים ולבנות את מסלול החיים שלהם מחדש על ידי שיקום כלכלי,  וללקוחות בתיקי מקרקעין לחסוך בעלויות ולוודא שכל עסקה מתבצעת באופן תקין, חוקי ונכון.

שמנו לעצמנו למטרה לסייע ללקוחות שלנו ככל שניתן, להילחם בכל גוף או רשות למיצוי זכויותיהם ולהבטיח את הדאגה לאינטרסים שלהם.

אודות עו"ד יוסף אוזנה

עו"ד יוסף אוזנה סיים בהצטיינות את ההתמחות במשרד עו"ד ונוטריון גבריאל ראובינוף, המתמחה בנזיקין וביטוח. במקביל עבר השתלמויות בתחום הוצאה לפועל, חדלות פירעון ומקרקעין.

עו"ד אוזנה מאמין כי רק יצירתיות ומתן פתרונות ללקוח הם שמבדילים בין עו"ד טוב לעו"ד מצוין, ושלמען הצלחת כל תיק  נדרש לפעול במהירות, בנחישות ובמקצועיות. כשהוא חורט על דגלו את האמינות והיושר, הוא נלחם עבור כל לקוח ומתחייב לעשות את המירב, כדי להשיג לכל אחד ואחת את הפתרונות המיטיבים ביותר.

החל משנת 2019 עו"ד יוסף אוזנה מרצה מטעם משטרת ישראל בסמכויות והיבטים משפטיים בקורסי מאבטחים ביחידות אבטחה ממשלתיות ופרטיות ובגופים ביטחוניים שונים.

עורך דין הסדר חוב YLaw
תעודות

אצלנו נלחמים בכל הכוח עבור כל לקוח!

אנו מודעים לכך, שהחיים שלכם עשויים להיות תלויים בזה, ובגלל זה אנו פה בשבילכם!

אנו כאן כדי ללוות אתכם לאורך כל הדרך, יד ביד. עם כל הכלים, הידע והניסיון שעומדים לרשותנו אנו מבטיחים לכם שהדרך תהיה הרבה יותר קלה ופחות מלחיצה, כי יש מי שדואג לכם.

% 0
הפחתה ממוצעת של הסדר התשלומים
0
מספר הימים הממוצע שההגבלות עליכם יוסרו
% 0
התחייבות להצלחה
% 0
הצלחה בתיקי המשרד

ניסיון מקצועי

משרדנו מתמחה בדיני הוצאה לפועל ומקרקעין. ניסיון בליווי לקוחות גם בתחום הביטוח והנזיקין. הידע, הכלים והניסיון שלנו זמינים ללקוח ונועדו לייצר עבורו את התוצאה האופטימלית עבורו ולתת פתרון לכל תרחיש. אין שום בעיה שלא יימצא לה פתרון.

הליך מהיר ובטוח

אנו מתחייבים לטיפול בטוח, דיסקרטי ומהיר ככל האפשר. במסגרת שירותי המשרד אנו פועלים בשביל הלקוח, כך שהוא יהיה שקט ורגוע. השקט הנפשי שלכם הוא ההבטחה שלנו!

ליווי אישי

ליווי צמוד של הלקוח עד להסדרת כל החובות וקבלת הפטר מלא, לרבות בעלי עסקים ותאגידים.מעטפת שירותים

מעטפת רחבה של שירותים ללקוח, שמעניקה לו שקט נפשי ומכסה את כל הנושאים שדורשים התייחסות משפטית או הסדרה מול רשויות החוק והמדינה.

עו״ד יוסף אוזנה

מתמודדים עם חובות של 40,000 ש"ח ומעלה?

עזרתי כבר למאות לקוחות שהסתבכו עם חובות.
מזמין גם אתכם לפתוח דף חדש.

חייגו עכשיו לשיחת ייעוץ
ללא התחייבות
077-231-3281