לייעוץ ללא התחייבות

077-231-3281

משרדנו מתמחה בהסדר חובות מעל 40,000 ש"ח. נשמח לעמוד לשירותכם במקרים של חובות בסכום זה ומעלה

עו״ד לחייבים: למה אתם צריכים לעבוד עם עורך דין המתמחה בתחום

עו״ד לחייבים

אם אתם מתקשים לשלם את החובות שלכם, אתם בטח תוהים לעצמיכם אם אתם צריכים לשכור עו״ד חובות לעזור לכם להתמקח עם השונים שלכם. למרות שזה נראה לפעמים אותו דבר, אבל חשוב מאוד שלא תבחרו כל עו״ד לעזור לכם עם זה, אלא אתם צריכים עו״ד שמתמחה ומתעסק אך ורק בנושא הזה, ולא מתעסק בעוד אלף ואחד נושאים. 

אצלינו הנושא המרכזי ביותר הוא לעזור לחייבים לצאת לחיים חדשים נקיים מחובות, ואם אתם נקלעתם לחובות – אל תתמודדו עם זה לבד, תרימו אלינו טלפון עוד היום ונראה איך אנחנו יכולים לעזור לכם.

לחישוב זכאות עבור הסדר חובות לחצו כאן

למה לשכור עו״ד זאת האופציה הטובה ביותר עבורכם

עו״ד מקצועי שחי את הנושא הזה יוכל לתת לכם עצה משפטית פרקטית שתשנה לכם את כל מה שחשבתם על העתיד שלכם, זאת לאחר שהעו״ד כמובן ינתח את התיק שלכם לעומק. בנוסף לידע המשפטי, לעו״ד שמתעסק בחובות יש יכולת מיקוח שפותחה במשך שנים במקרים פרקטים ודומים לשלכם, ובנוסף לזה יש לו את היתרון של הידע והניסיון במחיקת חובות. 

עו״ד טוב יעבור איתכם על כל האופציות הקיימות עבורכם. עורך דין להסדר חובות יכול לעזור לכם להבין אם באמת כדאי לכם ואתם צריכים להכנס לתהליך של מחיקת חובות או האם אתם צריכים לנסות משהו אחר. 

כמו למשל, הסדר חוב בהוצאה לפועל או הסדר חובות לבנקים

עו״ד יכול להגן עליכם אם תקבלו תביעה. אם אחד הנושים החליט לתבוע אתכם כדי לגבות את החוב, העו״ד יכול להגן עליכם בתביעה. כמו כן, אם הנושה מתנהג באלימות ועובר על החוק כדי לגבות מכם, העו״ד יספק לכם את מה שצריך וידריך אתכם איך לפעול בהתאם.

איך להימנע מבחירה של עו״ד לא מתאים עבורכם

באופן כלל עדיף לבחור עו״ד שקרוב אליכם גיאוגרפית כדי שתוכלו לפגוש אותו פנים מול פנים מאשר לשכור עו״ד בהתבסס רק על הטלפון, תמיד תשאפו לקבוע פגישה עם העו״ד. תבררו אם העו״ד שאיתו אתם נפגשים הוא זה שיעשה את העבודה עבורכם ישירות מול הנושים או שמא הוא ישלח מישהו מהצוות שלו לעשות את המשא ומתן. אם הגעתם למשרד עו״ד גדולים והם לא נותנים לכם לדבר עם העו״ד עצמו שמטפל לכם בתיק אז זה דגל אדום עבורכם.

עו״ד יוסף אוזנה
עו״ד יוסף אוזנה

משרדנו מתמחה בתחום ההוצאה לפועל, חדלות פירעון, פשיטת רגל ועוד. למשרד סניפים בירושלים ובבית שמש.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

השאירו פרטים עכשיו ונדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי ליעוץ ראשוני
עו״ד יוסף אוזנה
לקבלת ייעוץ משפטי
השאירו פרטים עכשיו!
שתפו בקליק
עוד באותו נושא
מה אסור לעקל בהוצאה לפועל?

במסגרת הליכי הוצאה לפועל, מתבצעים הליכים שונים כסנקציות על חייב, ביניהם הליכי עיקול. ניתן לעקל רכוש או משכורת של אדם במידה והוא חייב כספים –

קרא עוד »
מי זכאי לפשיטת רגל?

על פי חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, אדם הנחשב זכאי להליך חדלות פירעון (פשיטת רגל בשמה החדש) הוא מי שמקיים זיקה מוכחת למדינת ישראל, כגון

קרא עוד »
עו״ד יוסף אוזנה

מתמודדים עם חובות של 40,000 ש"ח ומעלה?

עזרתי כבר למאות לקוחות שהסתבכו עם חובות.
מזמין גם אתכם לפתוח דף חדש.

חייגו עכשיו לשיחת ייעוץ
ללא התחייבות
077-231-3281