לייעוץ ללא התחייבות

משרדנו מתמחה בהסדר חובות מעל 40,000 ש"ח. נשמח לעמוד לשירותכם במקרים של חובות בסכום זה ומעלה

יוצאים לדרך כלכלית חדשה

יוצאים לדרך כלכלית חדשה

לצערינו, לא מעט אנשים מכירים את הסחרחרה הזו. חודש אחד בו העסק שלהם לא הרוויח מספיק והם נאלצו לקחת הלוואה, וזה הצליח להכניס אותם למערבולת. כי חודש גרר חודש והלוואה גררה הלוואה כאשר היכולות להשקיע בעסק ובשיקום שלו נפגמו בגלל גלגול הכספים ומכאן ועד לקריסה מוחלטת הדרך כבר ממש קצרה.

אז מה? סוגרים את העסק ויוצאים לקבץ נדבות? אז זהו שבמדינת ישראל של היום זה ממש לא אמור לקרות.

ישראל נחשבת כמדינת רווחה שדואגת לאזרחיה וגם אם קרה והם נפלו, המדינה תדאג להם ולא תדרדר אחריהם אבנים. מה שזה בעצם אומר שאדם פרטי או בעל עסק שמצאו את עצמם נקלעים לקשיים כלכליים בגלל סיבות שונות, יכולים להיעזר באנשי מקצוע בתחום כמו עורך דין להסדר חובות שינחו אותם בדרך הכי נכונה עבורם כדי לצאת מהמצר.

הצ'קים חוזרים, הבנק מגביל את החשבון – מה עושים?

אז לרוב המצוקה מגיעה לידי ביטוי בכך שהלווה לא מצליח לשלם את החובות שלו. הבנקים מגבילים את חשבון הבנק שלו והנושים מתדפקים על הדלת. יהיו מקרים אשר בהם ההוצאה לפועל תיכנס לתמונה והתמונה העגומה תהיה איומה.

אז כאן חשוב להבין כי יש בהחלט מה לעשות על מנת להיחלץ מהמצוקה הזו ולהרים את הראש מעל המים כדי להתחיל מחדש את החיים הכלכליים. כאשר עושים את זה בעזרת איש מקצוע בתחום הזה כמו עורך דין לעניינים אלו של הסדר חובות או פשיטת רגל, אפשר יהיה להגיע להסדר הטוב ביותר.

הסדרים אלו של פשיטת רגל, הסדר חובות, חדלות פירעון ועוד הם הסדרים שמקלים מאוד על החייב ולא משנה אם מדובר באיש עסקים או אדם פרטי. בעזרת הסדרים הללו יוכל החייב להיכנס לאיזון ולהתחיל לחיות בצורה נורמלית. הוא יחזיר את החובות שלו בהתאם ליכולות שלו כאשר גם הנושים יהיו חייבים להבין שזהו ההסדר הכי טוב גם מבחינתם. כי רק כך יש סיכוי שהם יוכלו לראות את כספת חזרה.

 חיים נכון ולא טובעים בבוץ

אז נכון שיש עצות גם אחרי שנופלים ויש מה לעשות גם אם מגיעים חלילה למצב של פשיטת רגל. אך אנשים חכמים יודעים להיזהר ולא נכנסים בכלל לבוץ. כי זו החכמה האמיתית. אז אם מדובר בעסק בנתניה, חשוב להיעזר בשירות מקצועי של רואה חשבון בנתניה שילווה את כל ההתנהלות של העסק. הוא יראה מה העסק מכניס מול מה שהוא מוציא. הוא יעקוב אחר גובה ההכנסות ויוודא כי אכן מדובר בעסק שמתנהל בצורה נכונה ורווחית כאשר הפנים שלו תמיד קדימה לרווחים ולהגדלת ההיקפים שלו.

חשוב תמיד להיעזר באנשי מקצוע מומחים שיש להם הרבה ניסיון בתחום כי רק כך אפשר יהיה להבטיח כי אכן הליווי המקצועי יסייע ללקוח לעשות את המיטב וליהנות מהמירב שהעסק מסוגל לייצר.

Picture of עו״ד יוסף אוזנה
עו״ד יוסף אוזנה

משרדנו מתמחה בתחום ההוצאה לפועל, חדלות פירעון, פשיטת רגל ועוד. למשרד סניפים בירושלים ובבית שמש.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

השאירו פרטים עכשיו ונדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי ליעוץ ראשוני
עו״ד יוסף אוזנה
לקבלת ייעוץ משפטי
השאירו פרטים עכשיו!
שתפו בקליק
עוד באותו נושא
עו״ד יוסף אוזנה
לוגו עורך דין יוסף אוזנה

מתמודדים עם חובות של 40,000 ש"ח ומעלה?

עזרתי כבר למאות לקוחות שהסתבכו עם חובות.
מזמין גם אתכם לפתוח דף חדש.