לייעוץ ללא התחייבות

077-231-3281

על פשיטת רגל וזכאות לדרכון אירופאי

על פשיטת רגל וזכאות לדרכון אירופאי - תמונה ראשית

חובות או פשיטת רגל יכולים להשפיע לרעה על רוב תחומי החיים שלכם, כולל דיור ותעסוקה. אתם עלולים לבלות לילות רבים ללא שינה בתהייה אם מצב גרוע זה יכול להשפיע גם על בקשת האזרחות שלכם. 

איך משפיעה פשיטת רגל על בקשת אזרחות?

אזרחות רומנית עורך דין אלה בוודאי המילים שתחפשו באינטרנט אם אתם סבורים שאתם זכאים לקבל אזרחות מהמדינה הרומנית (למשל, זכות אבות, כמו הורה או סב שהיו אזרחי רומניה), ומחפשים עורך דין מומחה בתחום. המסע לקבלת האזרחות הופך להרבה יותר פשוט כשעומד לצידכם איש מקצוע. אבל מה קורה אם עברתם פשיטת רגל? האם מצב זה עלול לפגוע בבקשת האזרחות שלכם מרומניה, שאמורה לספק לכם גם דרכון אירופאי?

ובכן, קודם כל חשוב לדעת שעל מנת לקבל אזרחות מאחת ממדינות ה-EU (האיחוד האירופי), יהיה עליכם להציג תעודת יושר. מדובר במסמך רשמי המופק על ידי משטרת ישראל ומעיד על כך שאין לכם תיק פלילי בו נמצאתם אשמים על ידי בית המשפט, או שאין לכם תיק פלילי עומד, כלומר שעדיין לא קיבל פסק דין מבית המשפט.

ומה באשר לפשיטת רגל? ובכן, אם הגעתם לפשיטת רגל לא כתוצאה מהחלטות שגויות ובתום לב, אלא בעקבות עבירות, זו יכולה להוות עדות לאופי רע. עם זאת, סביר להניח שישאלו אתכם לגבי תשלומי המיסים שלכם אבל לא לגבי חוב, עיקול, פשיטת רגל או נושאים פיננסיים אחרים. 

בכול מקרה, מומלץ להתייעץ עם אחד מאותם משרדי עורכי דין בחיפה המתמחים בתחום, כדי להיות בטוחים שאתם נוקטים בצעדים הנכונים לקבלת הדרכון האירופאי שלכם.

היתרונות שמציעה האזרחות הרומנית?

להיות בעלי דרכון רומני פירושו לא רק שאתם מקבלים דרכון אירופאי, אלא גם הופכים לאזרחי אחת המדינות המדהימות באיחוד האירופי. מדינה שבה משולבים המאפיינים המיסטיים של ימי הביניים, עם ההתפתחות המודרנית הבלתי פוסקת של מגזר ה-IT (Information Technology). תושבי רומניה מכבדים את המסורות העתיקות שלהם ויחד עם זאת נושאים את פניהם לעתיד זוהר שבו זכויות היסוד של העם מובטחות בחוק.

ברור שבצד האזרחות הרומנית אתם זוכים לקבל גם דרכון אירופאי. ואין ספק שזו השקעה מעולה בחיים טובים יותר, בחינוך הטוב ביותר עבורכם ועבור ילדיכם, ובביטוח בריאות מעולה. ואם בכך לא די, הנה כמה יתרונות נוספים, כמו:

  • החוק מאפשר לכם לקבל אזרחות רומנית מבלי שתצטרכו לוותר על האזרחות הישראלית.
  • אתם לא חייבים לדבר רומנית שוטפת כדי להשלים את הליך ההתאזרחות ולהישבע אמונים למדינה.
  • זכותכם לעבוד באופן חוקי בכול אחת ממדינות האיחוד האירופי, בלי שום הגבלות.
  • הילדים שלכם יוכלו לקבל אזרחות רומנית יחד אתכם, וללא תשלום.
  • תוכלו לטייל ביותר ממאה מדינות ברחבי העולם מבלי להזדקק לאשרות כניסה.
  • תוכלו לגור בכול אחת ממדינות האיחוד האירופי.
עו״ד יוסף אוזנה
עו״ד יוסף אוזנה

משרדנו הינו מהמשרדים המובילים בתחומי ההוצאה לפועל, חדלות פירעון, פשיטות רגל ועוד. למשרד סניפים בירושלים ובבית שמש.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

השאירו פרטים עכשיו ונדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי ליעוץ ראשוני
עו״ד יוסף אוזנה
לקבלת ייעוץ משפטי
השאירו פרטים עכשיו!
שתפו בקליק
עוד באותו נושא

משרדנו מתמחה בהסדר חובות מעל 40,000 ש"ח. נשמח לעמוד לשירותכם במקרים של חובות בסכום זה ומעלה

077-231-3281