לייעוץ ללא התחייבות

משרדנו מתמחה בהסדר חובות מעל 40,000 ש"ח. נשמח לעמוד לשירותכם במקרים של חובות בסכום זה ומעלה

מתי תצטרכו עו"ד לפשיטת רגל?

פשיטת רגל

כל אדם, גם כזה שהסתבך בחובות, זכאי ליהנות מחיים שלווים ומחיים מכובדים. זו הסיבה שהחוק מאפשר היום לכל אחד, גם לאנשים שהסתבכו בחובות קשים, לצאת ממעגל העוני ולחזור להתקיים בכבוד. זהו ההסדר המוצע היום של פשיטת רגל והסדר חובות.

>> קראו עוד על הסדר חובות

ממחקרים שנערכו עלה כי בקרב אנשים אשר הגיעו למצבי מצוקה קשים עד שנאלצו להכריז על פשיטת רגל ואלו לא קבלו את כל הסיוע הנדרש, הגיעו למצבים גרועים הרבה יותר כאשר הם התחמקו לגמרי מתשלומי החובות, הם העלימו הכנסות ולמעשה הם הנציחו את מצבי העוני והמצוקה.

למה אנשים מכריזים על פשיטת רגל?

בעלי עסק רבים מוצאים את עצמם בתקופה האחרונה במצב אשר בו הם נאלצים להכריז על פשיטת רגל. הקורונה על כל מה שהיא הביאה בעקבותיה גרמה לכך כי בעלי עסק רבים מצאו את עצמם מפסידים כספים רבים והשקעות רבות שהם השקיעו ירדו לטמיון עד למצב שבו כל מה שנותר להם זה רק להכריז על פשיטת רגל. האמת היא שמצב כזה של פשיטת רגל אינו שמור רק לבעלי עסקים. גם אנשים פרטיים עשויים למצוא את עצמם מפסידים כספים רבים עד למצב אשר בו הם מכריזים על פשיטת רגל.

החוק הזה של הפטר בפשיטת רגל נועד למעשה לתמוך בכל מי שמוצא את עצמו במצב ביש שכזה כאשר הודות לכך הוא יכול לצאת ממעגל החובות ומהמצוקה הכלכלית אליה הוא נקלע ולמעשה הוא יוכל להתחיל בחיים חדשים כשבד בבד הוא יחל גם בתשלום החובות שלו.

נעזרים בשירות של עו"ד פשיטת רגל בחיפה

חשוב לדעת כי בכל מה שקשור לאפשרות של פשיטת רגל, חשוב לבדוק את הדבר בעזרת עורך דין  העוסק בייחוד בנושא הספציפי של פשיטת רגל. זאת משום שיש הרבה מאוד כללים, סעיפים ותתי סעיפים המרכיבים כולם את כל הנושא הזה של פשיטת רגל ורק עורך דין מומחה יידע לייצג נכונה את פושט הרגל.

כדי שתצליחו למצות את כל הזכויות המגיעות לכם במקרים של פשיטת רגל, פנו אל עורך דין מומחה.

המאמר נכתב בשיתוף פעולה עם עו"ד פולי אברהם – עו"ד פשיטת רגל בחיפה.

Picture of עו״ד יוסף אוזנה
עו״ד יוסף אוזנה

משרדנו מתמחה בתחום ההוצאה לפועל, חדלות פירעון, פשיטת רגל ועוד. למשרד סניפים בירושלים ובבית שמש.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

השאירו פרטים עכשיו ונדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי ליעוץ ראשוני
עו״ד יוסף אוזנה
לקבלת ייעוץ משפטי
השאירו פרטים עכשיו!
שתפו בקליק
עוד באותו נושא
עו״ד יוסף אוזנה
לוגו עורך דין יוסף אוזנה

מתמודדים עם חובות של 40,000 ש"ח ומעלה?

עזרתי כבר למאות לקוחות שהסתבכו עם חובות.
מזמין גם אתכם לפתוח דף חדש.