לייעוץ ללא התחייבות

077-231-3281

סגירת חובות

מעוניינים במידע נוסף על סגירת חובות? פנו למשרד עו"ד YLaw לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי.

סגירת חובות בהוצאה לפועל עשויה לגרום לאנחת רווחה בקרב חייבים רבים. למרבה הצער, חובות שתופחים ומאמירים לסכומים גדולים ומעיקים, הינם נחלתם של אנשים רבים בישראל, ולכן סגירת חובות הינה מחויבת המציאות. כדי לבצע את סגירת החובות באופן היעיל, המהיר והמקצועי ביותר, כדאי להתייעץ עם עורך דין פשיטת רגל, המנוסה בתחום זה.


למה חשוב לבצע סגירת חובות בהוצאה לפועל?

טבעם של חובות הוא לגדול, לצבור ריביות ולתפוח עם הזמן. כאשר חייב לא מצליח לשלם את חובותיו, הוא עלול להיקלע למצב של הגבלות שונות, אשר יקשו עליו להמשיך בחייו הנורמטיביים ולשלם את חובותיו. הגבלות אלו עלולות לכלול הגבלות על חשבון הבנק, צו עיכוב יציאה מהארץ, הגבלות על רישיון נהיגה ועוד. כמו כן, עלול החייב למצוא עצמו, בעל כורחו, בהליך של חדלות פירעון, מבלי יכולת משא ומתן או דיון כלשהו. בכדי לא להיקלע למצב בו העובדות נקבעות ואין עליהן זכות עירעור, כדאי להקדים ולפתור את הבעיה ולפעול למען סגירת חובות בהוצאה לפועל.


סגירת חובות בהוצאה לפועל – אל תעשו את זה לבד

סגירת חובות יכולה להיעשות באמצעות מספר דרכים. אולם, בשביל להבין איזה אופציות פתוחות לפנייך, ובאיזו דרך כדאי לבחור, יש להיוועץ תחילה עם עורך דין פשיטת רגל, בתחילה. בדומה למצבים משפטיים אחרים, ולהתמודדות מול רשויות החוק או המיסים, אל לו לחייב לפעול לבדו. עורך דין, המנוסה בתחום, יכול להצביע על דרכים ופעולות שלא חשבת עליהם בתחילה. סגירת חובות יכולה להיעשות על ידי הסדר חובות, כאשר מתבצע משא ומתן ודיונים מחודשים על גובה התשלומים או הסדר חוב אחר אשר יכול להקל על חייו של החייב. כמו כן, סגירת חובות יכולה להתבצע על ידי הליך של פשיטת רגל והגדרתו של החייב כחדל פירעון. כך או כך, רק עורך דין פשיטת רגל יוכל ללוות את התהליך, מתחילתו ועד סופו, בכדי להגיע לשורה התחתונה והסופית אשר תהיה מקובלת על ידי כל הצדדים.

 
סגירת חובות באמצעות הסדר נושים

לפעמים עוד לפני הדיון על פשיטת רגל, יכול החייב, באמצעות עורך דינו, להגיע להסדר נושים, בהסכמת בית המשפט. בכדי להגיע להסדר נושים, החייב נדרש לשלם שיעור כלשהו מהחוב, בכדי שהחוב יוכל להיות מוגדר בר תביעה. בהנחה, שהחייב יכול לשלם שיעור זה, החוב כבר יכול להיראות קטן יותר, ולסמן עבור החייב את האור בקצה המנהרה. הדיון בהסדר נושים או במצב של סגירת חובות בהוצאה לפועל, נעשה בבית המשפט המחוזי, כאשר הוא יהיה זה שיחליט על סבירות והגינות ההליך, ועל התנהגותו ויכולותיו של החייב. 


לסיכום

בכל הנוגע לסגירת חובות, עורך דין פשיטת רגל יוכל ללוות אתכם בהליך המשפטי באופן המקצועי ביותר, כאשר הוא מנסה ויודע לשכנע את בית המשפט בצדקת הלקוח. יש לזכור כי כאשר מנסים להגיע למצב של סגירת חובות, יש להימנע מהפתעות בדרך ולמזער את הסיכונים הכרוכים בכך. מכאן חשיבותו הרבה של הייצוג המשפטי.

מעוניינים במידע נוסף על סגירת חובות? פנו למשרד עו"ד YLaw לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי. 

עו״ד יוסף אוזנה

עו״ד יוסף אוזנה

משרדנו הינו מהמשרדים המובילים בתחומי ההוצאה לפועל, חדלות פירעון, פשיטות רגל ועוד. למשרד סניפים בירושלים ובבית שמש.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

עו״ד יוסף אוזנה
לקבלת ייעוץ משפטי
השאירו פרטים עכשיו!
שתפו בקליק

באותו נושא:

מימוש עיקול צד ג'
הסדר חובות

מימוש עיקול צד ג' 

לפי סעיף 43 בחוק ההוצאה לפועל, כשנפתח כנגד חייב תיק בהוצאה לפועל, רשם ההוצאה לפועל רשאי להורות על תפיסת כל נכסיו של החייב או עיקול

קרא עוד »

חישוב זכאות עבור הסדר חובות

עו״ד הסדר חובות יוסף אוזנה
אתם עם חובות? עיקולים? הגבלות?
לפניכם כלי ממוחשב לבדיקת הרלוונטיות וההתאמה לכניסה להליך הפטר מחובות.
ענו על השאלות ותקבלו תשובה מותאמת אליכם.
מלאו את הפרטים הבאים על מנת שנוכל להתאים עבורך את המסלולים הרלוונטים למחיקת חובות בזמן ובדרך הקצרה ביותר

משרדנו מתמחה בהסדר חובות מעל 40,000 ש"ח. נשמח לעמוד לשירותכם במקרים של חובות בסכום זה ומעלה

077-231-3281