לייעוץ ללא התחייבות

077-231-3281

משרדנו מתמחה בהסדר חובות מעל 40,000 ש"ח. נשמח לעמוד לשירותכם במקרים של חובות בסכום זה ומעלה

החשיבות בליווי של עורך דין פלילי

עורך דין פלילי

כמעט כל הפשעים מועמדים לדין על ידי משרד המשפטים. למשרדים אלה יש גם הליכים משלהם לעצור פושעים נאשמים. ניתן לפנות אליהם לקבלת סיוע על ידי כל רשויות אכיפת החוק. את בדיקת הרשומות הללו יש להגיש לרשות אכיפת החוק הנוגעת להמשך חקירה.

באם אדם נתון תחת חקירה, מומלץ לקבל ייעוץ של עורך דין פלילי מומלץ שיכול לבחון את המשך ההליך, לרבות ביצוע הכנה לחקירת משטרה מקצועית שבה יבנה את התהליך יחד עם בניית קו הגנה יסודי בהתאם לנסיבות.

חוקרי המשטרה המנוסים עורכים שיטות גילוי ומעצר של שקרים. לכן, ברגע שיש לכם עורך דין פלילי מומלץ שיכול להגן עליכם וגם להכין אתכם היטב לחקירה זאת הבחירה הנכונה, עורכי דין פלילים גם מלמדים אותך את הטכניקות הדרושות לשמירה על קור רוח במהלך חקירה בפועל. הכנות לחקירה אלה חיוניים לנחקרים, שוטרים ופושעים. לאחר סיום ההכנה תוכל לזהות רמזים אמיתיים וגם לזהות מתי החוקר מנסה להוביל אותך למקומות בהם אתה לא רוצה להיות שאלו יכולים להפליל אותך.

עורך דין להגנה פלילית מטפל בתיקים נגד לקוחות המואשמים בביצוע פשעים. הוא או היא אחראים לוודא שלקוחותיהם לא בורחים מצרות משפטיות. הם מייצגים את לקוחותיהם על ידי ויכוחים בבית המשפט והתייעצות בנושא אסטרטגיה.

אנשים רבים פונים לעורכי דין אך ישנם עורכי דין אשר לוקחים את תיקיהם כלקוחות. עורך דין פלילי שונה מעורך דין בתחום אחר, הן מבחינת החשיבה, היצירתיות והדרך בה הוא מתנהל מול לקוחות אותם הוא מייצג. בעוד שעורך דין מסייע ללקוחות להתגונן מפני בעיות משפטיות, בנוסף עורכי דין פלילים משמשים גם בתור פרקליטי תביעה ולא רק בהגנה על נאשמים וחשודים בבית הדין.

עובדה היא שלא כל עורכי הדין הפליליים זהים. הם נוקטים בגישות שונות ועובדים על תחומי משפט שונים. ישנם כמה עורכי דין המתמחים בהוכחה מחודשת של שם הלקוח. הם עשויים לעבוד על מקרים בהם החוק מאפשר להם להיות מעורבים על ידי משא ומתן על עונש פחות או על ידי הצעת שיתוף פעולה על מנת להימנע מצרות משפטיות נוספות.

ישנם גם עורכי דין המתמחים בניהול רישום פלילי. הם רשאים לנהל את הרשומות עבור אנשים שיש להם התחייבויות חוזיות עם חברות שירצו להשאיר אותן תחת פיקוחן. הם יקבלו את המידע בצורה נכונה ושיטתית, כך שניתן יהיה ליידע את הלקוח לגבי פעולות עתידיות. עם זאת, עורכי דין פליליים אלה גם דואגים לסייע ללקוחות המעוניינים לשנות את דרכיהם של עברם ולחפש שוב לחזור לעולם ולדרך הנורמטיבית הטובה והנכונה.

ישנם עורכי דין המטפלים הן בתפקידים מנהליים והן בתביעות משפטיות. הם מטפלים בשני היבטי החוק ומתמודדים עם דיני חברות ועניינים ביקורתיים מבחינה פוליטית וגם אחרת. בדרך כלל הם מטפלים באנשי קשר תקשורתיים ובתיקים חשאיים. הם צריכים להיות ממושמעים מאוד ולחוות את כל התהליך של מה שנכנס לחדר משפט. למרות שמטרתם העיקרית היא להבטיח כי לקוחותיהם מוגנים, אך יותר מכל הם צריכים להיות מנוסים ולהצטייד גם ביכולות בינאישיות חזקות.

מכאן כי עצם היותו של עורך דין פלילי מהווה המקור להגנה של נאשם, תפקידו לא מסתיים רק בביצוע פעולות אלו, מערכת המשפט בישראל רואה לא רק את הדרך הענישה, אלא גם רואה שיש דרך לשיקום חייו של כל אדם שסטה מדרך הישר ומנסה לשקם אותו. לשם כך השיקום מתבצע או כחלק מהמאסר וישנם מקרים בהם האדם נשלח רק לביצוע שיקום במקום לרצות עונש מאסר. 

עו״ד יוסף אוזנה
עו״ד יוסף אוזנה

משרדנו מתמחה בתחום ההוצאה לפועל, חדלות פירעון, פשיטת רגל ועוד. למשרד סניפים בירושלים ובבית שמש.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

השאירו פרטים עכשיו ונדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי ליעוץ ראשוני
עו״ד יוסף אוזנה
לקבלת ייעוץ משפטי
השאירו פרטים עכשיו!
שתפו בקליק
עוד באותו נושא
עו״ד יוסף אוזנה

מתמודדים עם חובות של 40,000 ש"ח ומעלה?

עזרתי כבר למאות לקוחות שהסתבכו עם חובות.
מזמין גם אתכם לפתוח דף חדש.

חייגו עכשיו לשיחת ייעוץ
ללא התחייבות
077-231-3281