לייעוץ ללא התחייבות

077-231-3281

משרדנו מתמחה בהסדר חובות מעל 40,000 ש"ח. נשמח לעמוד לשירותכם במקרים של חובות בסכום זה ומעלה

כל מה שצריך לדעת על קרנות חוב נדל"ן

קרנות חוב נדל"ן

מצב הכלכלה בעולם לנוכח המצב הפוליטי והביטחוני באירופה – ידע ימים טובים יותר. כיום, קשה למצוא אפיקי השקעה שיהיו כדאיים ויציבים לאורך זמן. בין אם בגלל שינויים פוליטיים ומדיניים בעולם ובין אם בגלל מצב מגפת הקורונה קשה לדעת איפה כדאי ובטוח להשקיע את הכסף שלנו. אחד מאפיקי ההשקעה היותר בטוחים בזמן מתעתע זה במיוחד בארץ הוא השקעה במסגרת של קרנות חוב נדל"ן.

למה כדאי להשקיע בקרנות נדל"ן?

כדאי להשקיע במסגרת של קרנות חוב נדל"ן כי השקעה זו לא תלך לנו לאיבוד וסביר מאוד להניח שהיא תדע תשואות יפות גם לנוכח המצב הלא יציב בשווקי העולם. השקעה בנדל"ן בארץ נחשבת לביצת זהב. מי שהשקיע לפני עשר שנים בקנייה של נכסי נדל"ן בארץ נהנה היום מתשואות של עשרות ואף מאות אחוזים בין אם הוא קנה נדל"ן באזור השרון, באזור המרכז או באזור הדרום. כאשר אנחנו משקיעים בנדל"ן אנחנו מסתכנים פחות בהפסד.

למה חשוב להשקיע את הכסף שלנו ולא לתת לו לשכב בבנק סתם?

אז למה בעצם חשוב להשקיע את הכסף שלנו? ולמה לא כדאי לנו פשוט לתת לכסף לשבת בבנק סתם בלי שנעשה איתו כלום? כאשר אנחנו משאירים את הכסף שלנו בבנק הוא לא צובר ריבית או רווחים. הריבית בארץ על חסכונות היא נמוכה מאוד. אם אנחנו רוצים להיות מסוגלים לשפר את המצב הכלכלי שלנו אנחנו חייבים להשקיע את הכסף שלנו בקרנות כמו קרנות חוב נדל"ן או קרנות הון סיכון. רק באמצעות השקעות מסוג זה נוכל להכפיל ואפילו להגיע לאחוזי רווח גדולים יותר על ההון העצמי שלנו.

איך הכי חכם להשקיע את הכסף שלנו?

אז איך הכי חכם להשקיע את הכסף שלנו? אם אנחנו רוצים להשקיע את הכספים שלנו באופן חכם כדאי לנו קודם לבדוק את האפשרות להשקיע במסגרת של קרנות חוב נדל"ן. בשביל להשקיע ברוב הקרנות מהסוג הזה יש צורך במתן סכום מינימלי מסוים של כמה עשרות או מאות אלפי שקלים כהשקעה ראשונית וכתנאי קבלה להשקעה בקרנות אלו.

אם אנחנו רוצים לשפר ולשדרג את המצב הכלכלי שלנו אנחנו חייבים ללמוד להיות משקיעים פעילים. השקעת הכסף שלנו במקומות כמו קרנות חוב נדל"ן או בקנייה של נכסי נדל"ן יכולה לאפשר לנו לשפר תוך זמן קצר יחסית של מספר שנים את המצב הכלכלי שלנו. חשוב לדעת שבכל השקעה של כל כסף קיים סיכון מסוים של הפסד לצד הסיכוי לרווח. עלינו לקחת בחשבון של הסיכון מול הסיכוי ולהגיע להחלטה שנכונה לנו בנקודת זמן יחסית. התייעצות עם בעלי מקצוע כמו מנהלי השקעות או יועצי השקעות תוכל לסייע לנו לקבל החלטה מנומקת יותר האם כדאי לנו להשקיע כסף ובאילו סכומים.

המאמר בשיתוף אתר https://investec.co.il/ 

עו״ד יוסף אוזנה
עו״ד יוסף אוזנה

משרדנו מתמחה בתחום ההוצאה לפועל, חדלות פירעון, פשיטת רגל ועוד. למשרד סניפים בירושלים ובבית שמש.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

השאירו פרטים עכשיו ונדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי ליעוץ ראשוני
עו״ד יוסף אוזנה
לקבלת ייעוץ משפטי
השאירו פרטים עכשיו!
שתפו בקליק
עוד באותו נושא
עו״ד יוסף אוזנה

מתמודדים עם חובות של 40,000 ש"ח ומעלה?

עזרתי כבר למאות לקוחות שהסתבכו עם חובות.
מזמין גם אתכם לפתוח דף חדש.

חייגו עכשיו לשיחת ייעוץ
ללא התחייבות
077-231-3281