לייעוץ ללא התחייבות

077-231-3281

משרדנו מתמחה בהסדר חובות מעל 40,000 ש"ח. נשמח לעמוד לשירותכם במקרים של חובות בסכום זה ומעלה

הסדר חובות – למה ולמי זה טוב?

הסדרי חובות

כמעט ואין אנשים שמצליחים לעבור את החיים בעולם הזה בלי חובות. אנחנו זקוקים כל הזמן לכסף ולהרבה כסף ולא פעם אנחנו מוצאים את עצמינו מתמודדים עם חובות עתק בסכומים גבוהים ובלתי נשלטים ממש.
אז ברוב המקרים אנחנו מצליחים להתרומם מעל פני המים ואנחנו משלמים את החובות שלנו ומסוגלים להמשיך הלאה. הבעיה היא אצל אלו שלא מצליחים להתרומם והם נשארים לבוסס בחובות שלהם שרק הולכים ומצטברים לחובות כבדים יותר ויותר. הם מגיעים למצבים של חדלות פירעון.
כאן אנחנו מגיעים למקום הזה של הסדר חובות.

מה זה הסדר חובות?

הסדר חובות זה הליך שמתאים גם לאנשים פרטיים וגם לתאגידים. זה מתאים גם לממסדים מדיניים ולכל מי שמצא את עצמו בתסבוכת כלכלית.
באמצעות ההליך הזה של הסדר חובות ניתן להגיע למצב של החזר חובות בהתאם ליכולות של החייב כאשר הוא יוכל להמשיך ולהחזיר את החובות שלו אך בקצב המתאים לו.
באופן הזה משתפר מצבו של החייב עד שהוא מסוגל לשוב למצב יציב יותר מבחינה כלכלית כשהוא ממשיך בשגרת החיים שלו.

הסדר חובות – איך זה עובד?

לפני שנכנסים להליך הזה שך הסדר חובות חשוב להציג את כל הנתונים הרלוונטיים לפני הנושה.
ראשית עליו להציג תוכנית עסקית מסודרת ומקצועית אותו הוא הכין לצרכי השיקום וההבראה בהתחשב במצב הכלכלי של החברה או של העסק.
עליו להגיש בפני הבנק את התוכנית תוך נימוק ברור מהן הסיבות אשר הובילו ליצירת החובות הללו. חשוב לשכנע את הבנק כי החייב לא באמת אשם במצב שנוצר. אם תצליחו לשכנע את הבנק, הסיכויים שלכם להצליח מול הבנק יהיו גדולים יותר.
מעבר לכל זה חשוב להוכיח כי החייב למעשה לוח על עצמו את כל האחריות למצב שנוצר וכי הוא מתחייב לעשות את כל מה שרק יוכל כדי לפרוע את החובות שלו.
מלבד כל זה אמור החייב לציין את כל החסכונות שיש ברשותו, את קופות הגמל, את הקרנות ואת כל הרכוש שיש לו בכל מקום שהוא וזאת כדי לייעל את כל התהליך מול הבנק.

מחפשים עורך דין

בכל מה שקשור לנושא של הסדר חובות, יש לפנות אל עורך דין כדי להיעזר בשירותיו. אם לא נעשה את זה, יהיה לנו קשה מאוד להתמודד עם כל הסיפור הזה.
ממש כמו בתחום הזה של מקרקעין, שם אנחנו חייבים שירות של עורך דין מקרקעין מומלץ, כך אנחנו צריכים לעשות כאשר אנחנו צריכים שירות של עורך דין לתחומים של הסדר חובות.
חשוב לבדוק היטב לפני שבוחרים את איש המקצוע ולברר כי אכן מדובר בעורך דין מומחה המכיר היטב את התחום והוא מסוגל להעניק את המענה הכי נכון והכי מוצלח.

עו״ד יוסף אוזנה
עו״ד יוסף אוזנה

משרדנו מתמחה בתחום ההוצאה לפועל, חדלות פירעון, פשיטת רגל ועוד. למשרד סניפים בירושלים ובבית שמש.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

השאירו פרטים עכשיו ונדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי ליעוץ ראשוני
עו״ד יוסף אוזנה
לקבלת ייעוץ משפטי
השאירו פרטים עכשיו!
שתפו בקליק
עוד באותו נושא
עו״ד יוסף אוזנה

מתמודדים עם חובות של 40,000 ש"ח ומעלה?

עזרתי כבר למאות לקוחות שהסתבכו עם חובות.
מזמין גם אתכם לפתוח דף חדש.

חייגו עכשיו לשיחת ייעוץ
ללא התחייבות
077-231-3281