לייעוץ ללא התחייבות

משרדנו מתמחה בהסדר חובות מעל 40,000 ש"ח. נשמח לעמוד לשירותכם במקרים של חובות בסכום זה ומעלה

הסדר חובות – כל התהליך מראשיתו ועד סופו

הסדר חובות

אם אתם מתמודדים עם חובות לבנק, אתם לא לבד. ישראלים רבים מתמודדים עם חובות שונים ומצליחים למצוא להם פתרונות. אחד הפתרונות האפשריים הוא הסדר חוב. הסדרת החוב עם הבנק משהה ואף מבטלת את כל ההליכים המשפטיים שנפתחו נגדכם בבית המשפט או בהוצאה פועל ומאפשרת לכם להחזיר את חייכם למסלולם התקין. מי שמתמודד עם חובות יודע שקשה מאוד להתנהל עם חשבונות בנק מעוקלים ומאוד לא נעים לדבר עם גובים מטעם רשות האכיפה והגבייה. אומנם אפשר להגיע להסדר חובות עם הבנק באמצעות רשות האכיפה והגבייה, אך אין מוצא טוב יותר מפנייה ישירה לבנק ובקשה להסדיר את החוב. רוצים לדעת איך להסדיר את חובכם לבנק ביעילות? הינה התהליך כולו מראשיתו ועד סופו.

חובות בטיפול משפטי

הסימן הראשון לכך שהבנק העביר את חובכם לטיפול משפטי, הוא שאתם מפסיקים לקבל טלפונים מפקידי הבנק ומתחילים לקבל הודעות מהמחלקה המשפטית של הבנק. כבר בשלב הזה רצוי שתפעלו להסדרת החוב. אם אינכם יכולים לעשות זאת לבד, פנו לחברה לייעוץ פיננסי כמו אלון פפר פיננסים וקבלו ייעוץ לטיפול מיטבי בחוב. סביר להניח שהיועץ הפיננסי ימליץ לכם על הלוואה נוחה בתנאים גמישים לסילוק החוב ולהשהיית הטיפול המשפטי, ובמקרים רבים הבנק עצמו יסכים לתת לכם את ההלוואה. אולי יפתיע אתכם לשמוע אך הבנק לא מעוניין בחוב שלכם. ככלל בנקים מעדיפים לעזור ללקוחותיהם להסדיר את החובות כדי לא להשקיע זמן וכסף בטיפול משפטי. פנו למחלקה המשפטית של הבנק או למחלקת הגבייה. נסו להגיע לעמק השווה והסדירו את החוב מולם.

מה עושים מול הוצאה לפועל?

הליכי הוצאה לפועל הם אינדיקציה לכך שהתהליך הישיר מול המחלקה המשפטית של הבנק לא צלח, והבנק נאלץ להמשיך בהליכים המשפטיים. תיק הוצאה לפועל נפתח לאחר שבית המשפט נותן פסק דין לטובת הבנק, התובע, ונגד הלקוח, הנתבע. כעת הטיפול כולו עובר לידיים של עורך דין חיצוני והסדרת החוב נעשית מולו או מול רשות האכיפה והגבייה. אם נפתח לכם תיק הוצאה לפועל, אתם עלולים לקבל הודעות על עיקול מטלטלין, עיקול חשבונות בנק או עיקול משכורת. אלה הן פעולות ענישה לא נעימות שעלולות להקשות עליכם מאוד. אל תתעלמו מכך. עדיין לא מאוחר להסדיר את החוב.

להסדיר את החוב בדרך הנוחה לכם

רגע לפני שתקבלו הודעות על עיקול משכורת וחשבונות בנק, פנו ללשכת ההוצאה לפועל או דברו עם עורך הדין המטפל בתיקכם מטעם הבנק. בקשו להגיע להסדר חובות בתשלומים חודשיים נוחים או הציעו סכום חד פעמי לסילוק החוב. דעו שהבנקים יעדיפו לקבל את הצעת התשלום שלכם מאשר להישאר עם תיק הוצאה לפועל פתוח. אם הבנק יקבל את הצעתכם לסילוק החוב הוא יכריז על שארית החוב כעל חוב אבוד ויקבל בגינו זיכוי מס מלא. גם לכם כדאי למצוא דרך לסלק את החוב בתשלום חד פעמי, לסגור את תיק ההוצאה לפועל ולהחזיר את חייכם למסלולם.

Picture of עו״ד יוסף אוזנה
עו״ד יוסף אוזנה

משרדנו מתמחה בתחום ההוצאה לפועל, חדלות פירעון, פשיטת רגל ועוד. למשרד סניפים בירושלים ובבית שמש.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

השאירו פרטים עכשיו ונדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי ליעוץ ראשוני
עו״ד יוסף אוזנה
לקבלת ייעוץ משפטי
השאירו פרטים עכשיו!
שתפו בקליק
עוד באותו נושא
עו״ד יוסף אוזנה
לוגו עורך דין יוסף אוזנה

מתמודדים עם חובות של 40,000 ש"ח ומעלה?

עזרתי כבר למאות לקוחות שהסתבכו עם חובות.
מזמין גם אתכם לפתוח דף חדש.