לייעוץ ללא התחייבות

077-231-3281

משרדנו מתמחה בהסדר חובות מעל 40,000 ש"ח. נשמח לעמוד לשירותכם במקרים של חובות בסכום זה ומעלה

כל מה שצריך לדעת על חלוקת חובות בהליך גירושין אזרחיים

כל מה שצריך לדעת על חלוקת חובות בהליך גירושין אזרחיים

הליך גירושין הוא תמיד הליך קשה. גם אם בני הזוג נעולים על זה שאכן זה מה שהם רוצים וזה מה שהם נחושים לעשות, עדיין יעמוד בפניהם כמה וכמה משוכות שכדאי לדעת עליהם מראש. אלו עשויים לפגוש אותם בצמתים עוד פחות סימפטיים והרבה פחות נעימים. מדובר בחלוקת הרכוש, בהסכמי המשמורת במקרה שכבר יש ילדים ועוד נושאים רבים שעשויים להיות שנויים במחלוקת.

בגלל שזה עשוי היות כך ולא משנה אם אלו גירושין הנעשים במסגרת בית הדין הרבני או אפילו אם אלו גירושין אזרחיים, תמיד חשוב לדעת להתנהל בצורה נכונה. אם זה לא נעשה נכון הצדדים מוצאים את עצמם נחבלים שוב ושוב, מדממים עוד ועוד ולא מצליחים לסיים את הסאגה בצורה נורמלית ושפויה.

הסכם ממון – סוף מעשה במחשבה תחילה

ישנה המלצה חמה להכין הסכם ממון לפני הכניסה למוסד הנישואין. ההמלצה הזו תקפה לכל זוג שחפץ להינשא כאשר המטרה של ההסכם היא שבכל מקרה כזה בו ירצו בני הזוג לפרק את הקשר ביניהם, כל הנושא הממוני כבר יהיה מסודר ומוסכם ביניהם.

הסכם הממון אמור לכלול את כל הרכוש ששניהם מביאים איתם אל הנישואין, את כל מה שהם יקנו וישקיעו במהלך השנים וכן את החובות שהם יצברו יחד כבני זוג. הסכם הממון אמור להיחתם בזמנים בהם בני הזוג נמצאים בשיא האופוריה כאשר השמים חלקים ללא כל ענן. זה אולי לא נוח כל כך להכין מסמך כזה למצב של גירושין. אך החכם עיניו בראשו. הוא מבין שמסמך כזה אף פעם לא יזיק. מקסימום הוא ישכון בארון שכוח עד 120… אך אם כן יהיה בו צורך, הרי שזה עשוי להיות הצלה של ממש.

אבל אם אין הסכם ממון….

אז אם יש הסכם ממון, המשוכה הזו של חלוקת הרכוש יכולה לעבור בשלום. אבל מה עושים כשאין מסמך כזה ואין כל דבר ברור בכל מה שצריך להיעשות בממון המשותף?

כאן חשוב להכיר עורכי דין טובים וחזקים בתחום שעשויים לתת לכם את המענה בעת הצורך.

עורך דין לענייני גירושין הוא האיש והוא הכתובת שלכם בכל מקרה של גירושין כאשר המטרה היא לאפשר לכם לצלוח את כל הסיפור הזה כמה שיותר מהר ועם ככמה שפחות נזקים.

ככל שתקפידו על עורך דין מנוסה, מוכר וחזק יותר בתחום, כך תוכלו להיות רגועים יותר שהתיק שלכם יתנהל בצורה מיטבית ונכונה.

>> מה זה חדלות פרעון

בוחרים עורך דין

אז כפי שהבנתם, לבחירה בעורך הדין יש משמעות רבה ומכריעה לגבי ההצלחה בכל ההליך. על כן, חשוב לבדק ולברר היטב לפני שסוגרים עם איש מקצוע זה או אחר כדי לוודא כי אכן מדובר בכריש שמסוגל לנהל את התיק בצורה הכי חכמה ויעילה עבורכם.

עו״ד יוסף אוזנה
עו״ד יוסף אוזנה

משרדנו מתמחה בתחום ההוצאה לפועל, חדלות פירעון, פשיטת רגל ועוד. למשרד סניפים בירושלים ובבית שמש.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

השאירו פרטים עכשיו ונדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי ליעוץ ראשוני
עו״ד יוסף אוזנה
לקבלת ייעוץ משפטי
השאירו פרטים עכשיו!
שתפו בקליק
עוד באותו נושא
עו״ד יוסף אוזנה

מתמודדים עם חובות של 40,000 ש"ח ומעלה?

עזרתי כבר למאות לקוחות שהסתבכו עם חובות.
מזמין גם אתכם לפתוח דף חדש.

חייגו עכשיו לשיחת ייעוץ
ללא התחייבות
077-231-3281