לייעוץ ללא התחייבות

077-231-3281

עורך דין חדלות פרעון בירושלים

כל מי שנקלע אי פעם לחובות והתקשה לפרוע אותם, או ניסה לגבות כספים שחייבים לו ללא הצלחה – יודע שזה לא צחוק. על מנת להיחלץ ממצב מורכב זה, יש צורך בסיוע ממשרד עו"ד המתמחה בתיקי חדלות פירעון, שילווה את החייב צעד אחר צעד ליצירת הסדר חובות או קבלת הפטר במסגרת הליכי חדלות פרעון (או בשמם ההיסטורי: "הליכי פשיטת רגל").

עורך דין חדלות פרעון בירושלים – הכתובת שלכם למחיקת חובות וגבייתם

בשורות הבאות נסביר באילו מקרים מומלץ לפנות לעורך דין חדלות פרעון בירושלים, מהם הקווים המנחים לבחירת משרד עו"ד טוב לליווי בהליך חדלות פירעון ומה עלות הייצוג המשפטי בהליכים אלו.

באילו מקרים מומלץ לפנות דווקא לעורך דין חדלות פרעון בירושלים?

גרים בירושלים או בקרבתה, ומתמודדים עם חובות שאינכם מצליחים לפרוע? מומלץ לפנות למשרד עו"ד חדלות פרעון באזור מגוריכם, לטובת הגעה להסדר חובות או סיוע בפתיחת הליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי, שסופו במחיקת חובות. כך גם במידה ואדם אחר חייב לכם סכומי כסף משמעותיים שאינכם מצליחים לגבות ממנו. 

היתרון הבולט בייצוג משפטי "קרוב לבית" הוא כמובן בנגישות למשרד עורכי הדין שייצג אתכם, שהיא חיונית מאין כמוה בתהליך ממושך ומורכב כהליך חדלות פירעון, הכרוך באינטראקציה מרובה עם עורך הדין המייצג. 

זאת לעומת הגעה למשרד עו"ד מרוחק, אשר לא רק תגזול מכם זמן יקר אלא גם לא מעט כסף, שאותו תידרשו להוציא על נסיעות. במצטבר מדובר בסכומים לא מבוטלים המהווים נטל מצטבר ובפרט עבור מי שמצויים בחובות.

הקווים המנחים לבחירה במשרד עו"ד מנצח לליווי בהליכי חדלות פירעון בירושלים

בבחירת עורך דין לענייני חדלות פרעון בירושלים והסביבה, ישנה משמעות לקריטריונים הבאים:

ניסיון מקצועי

התמודדות עם חובות – הן מצד החייב והן מצד בעל החוב, היא תהליך מורכב ולכן לניסיון המקצועי של עורך הדין שייצג אתכם, ישנה משמעות מכרעת למיצוי האינטרסים שלכם בהליך.

זמינות גבוהה, שקיפות ומחויבות ללקוח

הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי הם ארוכים ועשויים להימשך שנים. לכן לפני שבוחרים בעו"ד לענייני חדלות פירעון חשוב לוודא שמדובר במישהו שיכול להתחייב להיות שם כדי לדאוג לצרכים ולאינטרסים שלכם גם בטווח הרחוק – וגם לקיים.

המלצות מלקוחות

בבחירת עורך דין חדלות פירעון בירושלים ובכלל, לא תמיד קל לאתר המלצות ממקור ראשון של חברים, קולגות או בני משפחה. אולם בהחלט שווה לבדוק את חוות הדעת בגוגל ובפייסבוק על עורכי הדין שאת שירותיהם שקלתם לשכור.

גובה שכר הטרחה

גם עלות הייצוג המשפטי מהווה פקטור משמעותי שיש לקחת בחשבון בבחירת עורך דין ובפרט כשמדובר בתיקי חדלות פירעון. לכן יש לברר את סוגיית המחיר לפני החתימה על הסכם עם עורך דין חדלות פרעון בירושלים.

מה עלות שכר טרחת עורך דין חדלות פירעון בירושלים?

גובה שכר טרחת עו"ד חדלות פירעון בירושלים והסביבה, הוא עניין דינמי, המשתנה ממשרד עו"ד אחד למשנהו ונקבע על פי מורכבותו של התיק והיקף חובותיו של החייב. אולם כללי לשכת עורכי הדין, קובעים כי התעריף המינימלי המומלץ לעורך דין פשיטת רגל לא יפחת מ- 5477 ש"ח + 2.5% משיעור החוב. בהתאם לכך מחיר עורך דין חדלות פרעון בירושלים יהיה לרוב בטווח שנע בין 8,000 ועד 20,000 ש"ח.

הערך המוסף של משרד Ylaw בהליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי

אף שבירושלים מגוון משרדי עו"ד המספקים שירותים הקשורים בהליכי חדלות פירעון או פשיטת רגל, מי שמעוניין להבטיח כי יזכה לליווי אישי והדוק ממשרד עו"ד שאכפת לו מלקוחותיו באמת – יפיק ערך רב מפנייה למשרד עו"ד YLaw, המציע זמינות ושירות ברמה יוצאת מן הכלל לקהל לקוחותיו הירושלמים ותושבי יישובי הסביבה.

לסיכום

משרד Ylaw הממוקם בירושלים, מספק מגוון שירותים משפטיים הקשורים בהליכי חדלות פירעון וגבייה, ומסייע לחייבים ונושים כאחד למצות את זכויותיהם באופן מיטבי. משרדנו הוקם מתוך שאיפה אמיתית לסייע לאנשים המתמודדים עם חובות, לבצע בקרת נזקים מושכלת ולסלול את הדרך לשיקום כלכלי אמיתי ופתיחת דף חדש מבחינה פיננסית ומשפטית כאחד. נשמח לעמוד גם לרשותכם ולכוון אתכם להתנהלות נכונה וחכמה בהליך חדלות הפרעון, כדי לאפשר לכם לחתום את הפרק הזה בחייכם בהקדם האפשרי ועם מינימום השלכות לטווח הארוך.

חיפשתם עורך דין חדלות פרעון ירושלים? אנחנו כאן למענכם. צרו עמנו קשר בהקדם!

עו״ד יוסף אוזנה

עו״ד יוסף אוזנה

משרדנו הינו מהמשרדים המובילים בתחומי ההוצאה לפועל, חדלות פירעון, פשיטות רגל ועוד. למשרד סניפים בירושלים ובבית שמש.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

עו״ד יוסף אוזנה
לקבלת ייעוץ משפטי
השאירו פרטים עכשיו!
שתפו בקליק

באותו נושא:

איך-בודקים-עיקול-על-חשבון-בנק
הסדר חובות

איך בודקים עיקול על חשבון בנק?

עיקול חשבון בנק הוא כלי עוצמתי שנושים יכולים להשתמש בו דרך ההוצאה לפועל, כדי לדרבן חייבים לפרוע חובות שטרם שולמו. אין ספק שקבלת הודעה על

קרא עוד »
צו חיוב בתשלומים
הסדר חובות

צו חיוב בתשלומים

חייב שאיננו מסוגל לעמוד בתשלום של חוב בהוצאה לפועל, באופן חלקי או מלא, או שאיננו מסוגל להתמודד עם צו התשלומים שנקבע עבורו, יכול להגיש בקשה

קרא עוד »

חישוב זכאות עבור הסדר חובות

עו״ד הסדר חובות יוסף אוזנה
אתם עם חובות? עיקולים? הגבלות?
לפניכם כלי ממוחשב לבדיקת הרלוונטיות וההתאמה לכניסה להליך הפטר מחובות.
ענו על השאלות ותקבלו תשובה מותאמת אליכם.
מלאו את הפרטים הבאים על מנת שנוכל להתאים עבורך את המסלולים הרלוונטים למחיקת חובות בזמן ובדרך הקצרה ביותר