לייעוץ ללא התחייבות

077-231-3281

משרדנו מתמחה בהסדר חובות מעל 40,000 ש"ח. נשמח לעמוד לשירותכם במקרים של חובות בסכום זה ומעלה

מושיטים לכם יד גם כשאתם שקועים בחובות

מושיטים לכם יד גם כשאתם שקועים בחובות

לא בכל מקום זה כך אך במדינת ישראל אין דבר כזה שאדם מגיע למצב אשר בו הוא לא מסוגל יותר להתמודד עם החובות שלו ועל כן מאפשרים לו לשקוע, לאבד את כל רכושו, לאבד את ביתו ואת מקום העבודה שלו עד שהוא יאבד כמעט את צלם האנוש שלו.

זאת בגלל שבמדינה שלנו, מדינה מתוקנת, דואגים לכל האזרחים וגם אם קרה ואדם כשל ונפל עדיין יש דרך לעזור לו ולסייע לו לצאת מהמצוקה אשר אליה הוא נקלע.

אז גם אם קרה ושקעתם בחובות איומים בהיקפים בלתי נשלטים, זה לא אומר שאתם צריכים להישאר עם זה לבד, כי יש דרכים ויש חוקים גם למצבים מהסוג הזה. העניין הוא לצאת בזמן ולקרוא לעזרה.

מה אפשר לעשות עם בעל החוב?

אז מה בעצם עושים עם בעל החוב? כאן צריך להכיר את האפשרויות השונות שהבנקים מציעים ללקוחות שנקלעו לבור העמוק הזה של החובות עד למצב של חדלות פירעון או פשיטת רגל.

אז דבר ראשון חשוב להבין כי לאף אחד אין תועלת מכך שאדם יגיע למצב כזה בו הוא לא מסוגל לשלם יותר כלום. אם לא יסייעו לו הוא יאבד את כל מה שנותר לו וזה לא יחזיר לנושיו את החובות שהוא חייב להם. גם הבנק לא מרוויח כלום מזה שלוקח מאבד את כל רכושו וחשבון הבנק שלו ננעל. אם יסייעו לחייב ויבנו עבורו תוכנית מתאימה להחזר החובות, הסיכויים שהוא יתאושש וישוב לעמוד על רגליו הם הרבה יותר גבוהים. מה שבעצם אומר שהטוב ביותר הוא פשוט לפנות אל איש מקצוע מהתחום הזה של פשיטות רגל כמונו, הסדר חובות או חדלות פירעון וכדומה כאשר אלו יוכלו לסייע לכל אדם כזה בצורה משפטית על פי הצורך.

עורך דין  להסדר חובות כדי שכל הצדדים ירוויחו

אז זה נראה אולי שיש מי שיפסיד מפניה כזו אל עורך דין להסדר חובות. אולי יהיה זה הבנק ואולי יהיו אלו הנושים. אך האמת היא שזה לא מדויק. כי אם אדם חייב סכומי כסף בהיקפים אדירים, הרי שכל מה שהוא יעשה ולא יעשה, במקרים רבים הוא לא יצליח להחזיר את הכול גם אם הוא יחיה שלוש מאות שנה. מה שכן, בעזרת אנשי מקצוע בתחום הזה של הסדרי חובות, יש סיכויים טובים שהחייב יצליח איכשהו להגיע למצב בו הוא יתחיל להחזיר את החובות שלו בקצב המתאים לו תוך שהוא גם יוכל להמשיך לעבוד, להתפרנס ולהתקיים. כך שהוא יוכל להגיע למצב בו החובות שלו יתכסו אט אט. ייתכן שיהיו כאלה שייאלצו לוותר על חלק מהחוב אך זה בוודאי עדיף מאשר מחיקת החוב כולו.

נברך אתכם שלא תכירו מצבים כאלה. המאמר בשיתוף אתר https://www.bankruptcylawyer.co.il/

עו״ד יוסף אוזנה
עו״ד יוסף אוזנה

משרדנו מתמחה בתחום ההוצאה לפועל, חדלות פירעון, פשיטת רגל ועוד. למשרד סניפים בירושלים ובבית שמש.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

השאירו פרטים עכשיו ונדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי ליעוץ ראשוני
עו״ד יוסף אוזנה
לקבלת ייעוץ משפטי
השאירו פרטים עכשיו!
שתפו בקליק
עוד באותו נושא
עו״ד יוסף אוזנה

מתמודדים עם חובות של 40,000 ש"ח ומעלה?

עזרתי כבר למאות לקוחות שהסתבכו עם חובות.
מזמין גם אתכם לפתוח דף חדש.

חייגו עכשיו לשיחת ייעוץ
ללא התחייבות
077-231-3281