לייעוץ ללא התחייבות

077-231-3281

משרדנו מתמחה בהסדר חובות מעל 40,000 ש"ח. נשמח לעמוד לשירותכם במקרים של חובות בסכום זה ומעלה

קבלת צו הפטר

קבלת-צו-הפטר

צו הפטר 

הרצון של כל פושט רגל הוא להגיע לשלב של קבלת צו הפטר. צו זה מבטל את כל החובות שנותרו לחייב זה ומאפשר לו להתחיל חיים חדשים כשהוא ללא חובות וללא מגבלות אשר קשורות לתהליך פשיטת רגל. תהליך פשיטת רגל מתנהל בדרך כלל כמה שנים בודדות והוא מלווה בקשיים רבים עקב חובות שצבר החייב לנושים שונים כמו ספקים, נותני שירות, רשויות המס ועוד. כדי לעבור את המסע הזה בדרך המקצועית ביותר, חשוב להיעזר בעורך דין שתחום ההתמחות שלו הוא פשיטת רגל. לאחר שהוא יכיר את התיק על כל רבדיו, הוא יבחר באסטרטגיה המתאימה ביותר ובהתאם לכך, הוא יסביר לחייב את תוואי הדרך שבו הם ילכו יחד עד קבלת הצו המיוחל.

חישוב זכאות עבור הסדר חובות

עו״ד הסדר חובות יוסף אוזנה
אתם עם חובות? עיקולים? הגבלות?
לפניכם טופס לבדיקת הרלוונטיות וההתאמה לכניסה להליך הפטר מחובות.
מלאו את הפרטים הבאים על מנת שנוכל להתאים עבורך את הקיצבה המדוייקת ביותר

אנשי עסקים אשר העסיקו עובדים ומקווים למצב של צו הפטר לאחר פשיטת רגל, מפטרים את העובדים לאלתר ולא אחת הם נותרים ללא קבלת התשלום עבור חודשי העבודה האחרונים, ימי חופש, ימי הבראה, פיצויים וזכויות סוציאליות שלא שולמו עבורם עקב המשבר הכלכלי. במקרים הללו העובדים פונים לעורך דין שמייצג אותם והוא פונה בשמם למוסד לביטוח לאומי. לאור הנסיבות המיוחדות של המעסיק ולאור העובדה שהעובדים שילמו לאורך שנים רבות ביטוח לאומי בכל חודש באמצעות השכר שלהם, המוסד לביטוח לאומי משלם להם את כל מה שמגיע להם מהמעביד. זאת לעומת מצב נורמטיבי שבו העובד מגיש מכתב התפטרות עקב שיקולים אישיים שלו והמעבידים מבצעים את התחשיב הנדרש וברוב המקרים משלמים לו את כל שמגיע לו על פי חוק. 

הרפורמה לצורך קבלת צו הפטר 

לפני כמה שנים נכנסה לתוקף הרפורמה בנושא פושטי הרגל ועל פיה קיימת מחויבות של כל חייב לשלם חלק מחובותיו. לאורך כמה שנים הוא אמור לשלם סכום קבוע בכל חודש, על פי הקביעה של כונס הנכסים הרשמי. לאחר ביצוע מלוא התשלום החודשי, כונס הנכסים הרשמי מעביר באופן קבוע את הסכום שנקבע לכל אחד מהנושים, מתוך הסכום הכללי ששילם החייב.

פושט רגל אשר עמד במלוא ההתחייבויות שלו ולא צבר לאורך תקופה זו חובות נוספים הקשורים לעסק, עמד בקריטריונים ולכן בתום התקופה שבה שילם בכל חודש את התשלומים שנקבעו לו, עורך הדין שלו יכול לבקש עבורו צו הפטר. 

קביעת גובה החובות לפושט הרגל 

כל פושט רגל צבר חובות לגורמים שונים. כונס הנכסים הרשמי אוסף את מלוא הנתונים לגבי החובות כדי לקבוע לו את הסדר התשלומים. אם נפתחו נגד החייב תיקים בהוצאה לפועל, מתבצע הליך של איחוד תיקים וזאת כדי לתאם את גובה התשלומים לכל אחד מהנושים על פי גובה החוב שלו. בנוסף לכך יכלול הכונס בהסדר התשלומים גם את הנושים האחרים אשר לא פתחו תיק בהוצאה לפועל.

קבלת צו הפטר 

עם קבלת צו הפטר, פושט הרגל יכול לנשום לרווחה כיוון שהנושים קיבלו את מלוא הכספים על פי ההסדר ומעבר לכך כל החובות נמחקים. 

Picture of עו״ד יוסף אוזנה
עו״ד יוסף אוזנה

משרדנו מתמחה בתחום ההוצאה לפועל, חדלות פירעון, פשיטת רגל ועוד. למשרד סניפים בירושלים ובבית שמש.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

השאירו פרטים עכשיו ונדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי ליעוץ ראשוני
עו״ד יוסף אוזנה
לקבלת ייעוץ משפטי
השאירו פרטים עכשיו!
שתפו בקליק
עוד באותו נושא
עו״ד יוסף אוזנה
לוגו עורך דין יוסף אוזנה

מתמודדים עם חובות של 40,000 ש"ח ומעלה?

עזרתי כבר למאות לקוחות שהסתבכו עם חובות.
מזמין גם אתכם לפתוח דף חדש.

חייגו עכשיו לשיחת ייעוץ
ללא התחייבות
077-231-3281