לייעוץ ללא התחייבות

משרדנו מתמחה בהסדר חובות מעל 40,000 ש"ח. נשמח לעמוד לשירותכם במקרים של חובות בסכום זה ומעלה

ניסיתם להוציא ויזה והצטברו לכם חובות עקב זה? כך עורך דין מתאים יעזור לכם עם החובות

עורך דין -הוצאת ויזה עם חובות

ניסיתם להוציא ויזה לארה"ב, אך במהלך התהליך הצטברו לכם חובות רבים? במציאות הזאת יהיה לכם מאוד קשה לבצע פעולות שוטפות. כל חוב שרשום על שמכם חייב לקבל מכם את המענה ההולם בזמן המתאים. הרי חובות עלולים לטפוח, מציאות שלא תוכלו לתת לה ליד – לא משנה באיזה סכום מדובר.

מצאתם את עצמכם מסובכים עם חובות שאין לכם מושג כיצד תסגרו אותם? עורך דין חובות הוא האיש הנכון שיסייע לכם לצאת מהמצב הזה. אנו מציעים לכם לקרוא את מדריך שיסביר לכם כיצד מוציאים ויזה לארה"ב. למדריך המלא על הוצאת ויזה לארה"ב לחצו כאן – ותעשו לעצמכם סדר. נדגיש כי חובות יכולים להיגרם גם מכל מיני פעולות אחרות לגמרי.

הבינו בדיוק את חומר המצב

רוב האנשים אינם מבינים את חומרת המצב עד שהם לא פונים לעורך דין. עורך דין חובות הוא איש מקצוע שיסביר לכם עד כמה המצב שנקלעתם אליו הוא חמור. כדי שתוכלו להסדיר את המצב יהיה עליכם להבין בדיוק עד כמה הוא גרוע. אחרי שתקבלו את סטירת הלחי המצלצלת, תהיה לכם סיבה מספיק טובה לנסות להגיע להסדר. זה שאתם לא מבינים את חומר המצב זה לא אומר שאתם יכולים להתעלם ממנו.

הגיעו להסדרים על פי החוק

יכולות להיות כל מיני פעולות שונות שיסייעו לכם להגיע להסדרים בצורה חוקית. הסדרים שבהם תוכלו להחזיר את החובות מבלי שינקטו נגדכם פעולות שעשויות להגביל אתכם. הרי לא תרצו למצוא את עצמכם במצב שבו בגלל חובות שקשורות להוצאת ויזה, לא תוכלו לצאת מהארץ. במקרים חמורים יותר החובות יכולים להגיע עד להוצאה לפועל. לכן ישנה חשיבות להסדיר את כל החובות הכי מהר שרק אפשר.

אולי יעניין אותך : לסדר חוב הוצאה לפועל, ביטול עיקול חשבון בנק.

עורך דין שמנוסה בהסדרי חובות

אם תנסו להסדיר את החובות בעצמכם זה לא בהכרח יהיה צעד חכם. הרי אין לכם את הידע הנדרש כדי להסדיר את כל החובות השונים שהצטברו על שמכם. לעיתים החובות שקשורים בהוצאת הויזה, יתחברו עם חובות אחרים שנמצאים במקומות אחרים. עורך דין חובות הוא איש מקצוע שיודע מה נכון לעשות כדי להתמודד עם המצב. לא תצטרכו לעשות בחירות שונות שאינכם מודעים להשלכות שלהן בעתיד הקרוב או הרחוק.

הראו לכולם כי אתם נמצאים בשליטה

כדי למנוע החמרה של המצב חשוב שתראו לכולם כי אתם נמצאים בשליטה. הרי אם אתם תראו שאתם מתעלמים מהחובות זה עלול לגרום לכך שלא ניתן יהיה לעמוד מנגד. ברגע שאתם פונים לעורך דין המתמחה בחובות, אתם מראים כי אתם נמצאים בתוך העניינים. עורך הדין יהיה האדם שאחראי על הסדר כל החובות הלכה למעשה. עם זאת אתם תהיו אלה שתוכלו לדעת כי נפתחה לכם הזדמנות חדשה.    

Picture of עו״ד יוסף אוזנה
עו״ד יוסף אוזנה

משרדנו מתמחה בתחום ההוצאה לפועל, חדלות פירעון, פשיטת רגל ועוד. למשרד סניפים בירושלים ובבית שמש.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

השאירו פרטים עכשיו ונדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי ליעוץ ראשוני
עו״ד יוסף אוזנה
לקבלת ייעוץ משפטי
השאירו פרטים עכשיו!
שתפו בקליק
עוד באותו נושא
עו״ד יוסף אוזנה
לוגו עורך דין יוסף אוזנה

מתמודדים עם חובות של 40,000 ש"ח ומעלה?

עזרתי כבר למאות לקוחות שהסתבכו עם חובות.
מזמין גם אתכם לפתוח דף חדש.