לייעוץ ללא התחייבות

077-231-3281

משרדנו מתמחה בהסדר חובות מעל 40,000 ש"ח. נשמח לעמוד לשירותכם במקרים של חובות בסכום זה ומעלה

מה הקשר בין הוצאה לפועל וקניין רוחני

מה הקשר בין הוצאה לפועל לקניין רוחני

הנתונים מראים כי האזרחים אשר פושטים רגל ומגיעים להסדר הוצאה לפועל כל הזמן מטפסים וכך אפשר לראות כי יותר מחמש מאות אלף איש נכון לשנת 2022 נפתח להם תיק בהוצאה לפועל. אתם חייבים להבין כי ברגע שנפתח לכם תיק בהוצאה לפועל החיים שלכם משתנים ויהיה לכם קשה מאוד לנהל חיים רגילים עקב כך.

על רקע זה אנו חייבים לציין כי יש קשר בין הוצאה לפועל וקניין רוחני וזאת עקב העובדה כי אי אפשר לרשום פטנט אם יש לכם תיק הוצאה לפועל או לכל הפחות קשה מאוד לעשות זאת. כך אם יש לכם רעיון חדשני אשר שווה מיליוני דולרים אתם תתקשו לממשו במקרה ויש לכם תיק הוצאה לפועל ותצטרכו לחשוב על דרך אחרת שבה תרשמו את הפטנט שלכם.

מדוע אם אני רוצה לרשום פטנט אני חייב להתייעץ עם עורך דין?

נאמר כי אין לכם תיק הוצאה לפועל ואתם רוצים לרשום קניין רוחני, מה עליכם לעשות במקרה כזה? אם כן עליכם להבין כי רישום פטנט הוא הליך משפטי לכל דבר ועניין עם חוקים ברורים והלכה פסוקה.

זה אומר כי אדם מן הישוב ללא ידע משפטי לא יצליח לרשום פטנט כמו שצריך. אם תרשמו את הפטנט לבד מאוד יכול להיות כי הוא לא יהיה מוגן וכי יהיה אפשר לחקות את המוצר שלכם עקב רישום גרוע של הפטנט. לכן הדבר החכם ביותר שאתם יכולים לעשות אם אתם רוצים לרשום פטנט זה לפנות אל עורך דין שיסייע לכם בכך.

האם כל עורך דין יכול לסייע לי לרשום פטנט?

שאלה שמטרידה רבים היא האם כל עורך דין יכול לסייע לנו לרשום פטנט? אם כן אתם חייבים להבין כי כיום עורכי דין הם מומחים לנושאים מסוימים ממש כמו שיש רופא אף אוזן גרון או רופא אורתופד. כך אתם חייבים להבין כי עורך דין המומחה למחיקת חובות לא יכול לייצג במשפט פלילי ועורך דין המומחה לנזיקין לא יכול לרשום פטנט.

לכן אם אתם רוצים לרשום פטנט עליכם לפנות אל עורך דין המומחה לקניין רוחני ואז הרישום יתבצע כהלכה. כל שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לאתר האינטרנט של העורך דין ואז לראות שם האם הוא מומחה לקניין רוחני או שמא הוא מומחה לסוג משפט אחר.

מדוע עדיף לי לרשום פטנט עם עורך דין ישראלי? 

אם אתם רוצים לרשום פטנט אנו ממליצים לכם לעשות זאת אך ורק עם עורך דין ישראלי מכיוון שהוא מכיר את הדין הישראלי בצורה הטובה ביותר שיש. עורך דין מארצות הברית או בריטניה לא יידע כיצד לרשום פטנט בארץ גם בכלל אי היכרות עם החוק וגם בגלל אי היכרות עם השפה העברית ולכן ברישום פטנט יש לפנות תמיד אל עורך דין ישראלי.

Picture of עו״ד יוסף אוזנה
עו״ד יוסף אוזנה

משרדנו מתמחה בתחום ההוצאה לפועל, חדלות פירעון, פשיטת רגל ועוד. למשרד סניפים בירושלים ובבית שמש.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

השאירו פרטים עכשיו ונדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי ליעוץ ראשוני
עו״ד יוסף אוזנה
לקבלת ייעוץ משפטי
השאירו פרטים עכשיו!
שתפו בקליק
עוד באותו נושא
עו״ד יוסף אוזנה
לוגו עורך דין יוסף אוזנה

מתמודדים עם חובות של 40,000 ש"ח ומעלה?

עזרתי כבר למאות לקוחות שהסתבכו עם חובות.
מזמין גם אתכם לפתוח דף חדש.

חייגו עכשיו לשיחת ייעוץ
ללא התחייבות
077-231-3281