לייעוץ ללא התחייבות

077-231-3281

משרדנו מתמחה בהסדר חובות מעל 40,000 ש"ח. נשמח לעמוד לשירותכם במקרים של חובות בסכום זה ומעלה

חובות בעקבות תאונת דרכים – מה עושים?!

חובות בעקבות תאונת דרכים

תאונת דרכים מביאה עמה לא מעט אתגרים, הן ברמה הפיזית והן ברמה הנפשית. עם זאת, לא פעם עשויים להתעורר גם אתגרים כלכליים, למשל בשל חוסר היכולת לעבוד ואף אובדן כושר עבודה באופן מלא. זאת לצד הוצאות גבוהות הנדרשות לביצוע תיקונים, החלפת רכב, הוצאות רפואיות וחובות אחרים. כדי להתמודד עם המציאות החדשה בדרך טובה באמת, הנה שלושה דברים שממש כדאי לכם לעשות, עוד היום.

1 – הערכה מדויקת של המצב

לפני שתתמקדו בפתרון הבעיה, כדאי להבין אותה טוב יותר. לכן בשלב ראשון חשוב לערוך רשימה מפורטת ככל האפשר של החובות וההוצאות שלכם. כך תוכלו להבין מול מה אתם מתמודדים ולשרטט את המסלול האידיאלי לעבר הפתרון. בשלב זה מומלץ גם לבדוק היטב את פוליסת הביטוח שלכם, ולהבין אילו כיסויים היא כוללת בתוכה.

2 – קבלת ייעוץ משפטי

הייעוץ המשפטי הנדרש נחלק למעשה לשניים:

  • עורך דין תעבורה – כדי שתוכלו להכיר היטב את הזכויות והחובות שלכם בכל מקרה של תאונה, מומלץ להתייעץ עם עורך דין לתעבורה שיסייע בניהול התביעה מול חברות הביטוח. זהו גם הגורם המקצועי שיוכל לייצג אתכם בכל מקרה של הליך משפטי מורכב.
  • עורך דין חובות – כאשר החובות מצטברים והקושי לעמוד בהם הופך מאתגר במיוחד, עורך דין הוצאה לפועל יכול להעניק לכם את הייעוץ הטוב ביותר. כך תוכלו למצוא פתרונות שמתאימים במיוחד עבורכם, לרבות הסדרי חובות ובמידת הצורך אף הליך פשיטת רגל.

3 – תכנון כלכלי לטווח הארוך

אחרי שמיפיתם את המצב וזיהיתם את היקף החובות שלכם, וכן לאחר שהתייעצתם עם המומחים בנוגע למיצוי הזכויות שלכם, הגיע הזמן להתחיל להביט קדימה אל העתיד. בשלב זה רצוי להכין תוכנית תשלומים מסודרת, בהתאם ליכולת הכלכלית שלכם כמובן. זוהי גם הזדמנות טובה לבדוק את הזכאות שלכם לקבלת סיוע ממשלתי, מענקים שונים או תמיכה מארגונים שונים. כך תוכלו לדעת בדיוק לאן אתם הולכים, להיערך בצורה ראויה ואופטימלית, ובעיקר תוכלו לראות את האור בקצה המנהרה.

סיכום

תאונת דרכים היא לעולם אינה מאורע חיובי, ובוודאי כאשר מתעוררים בעקבותיה קשיים פיזיים, נפשיים או כלכליים. מצד שני, כדאי לזכור שיש פתרונות שיכולים להתאים בדיוק עבורכם, ועם המעטפת המקצועית הטובה ביותר, לכל הפחות תדעו שאתם בדרך הנכונה.

אם אתם מתמודדים עם נושים וזקוקים לייעוץ משפטי מקצועי בנושא חובות, אנו מזמינים אתכם לפנות עוד היום אל משרדנו לשיחת ייעוץ ללא התחייבות. נשמח לעזור לכם למצוא את הדרך הנכונה להסדיר את החובות, בין אם מדובר על חובות לבנקים, בתי חולים, או נושים אחרים.

עזרנו כבר למאות לקוחות שהתמודדו עם חובות בסכומים גבוהים והגענו איתם לתוצאות מרשימות ביותר. נשמח לעזור גם לכם! פנו אלינו עוד היום.

Picture of עו״ד יוסף אוזנה
עו״ד יוסף אוזנה

משרדנו מתמחה בתחום ההוצאה לפועל, חדלות פירעון, פשיטת רגל ועוד. למשרד סניפים בירושלים ובבית שמש.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

השאירו פרטים עכשיו ונדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי ליעוץ ראשוני
עו״ד יוסף אוזנה
לקבלת ייעוץ משפטי
השאירו פרטים עכשיו!
שתפו בקליק
עוד באותו נושא
עו״ד יוסף אוזנה
לוגו עורך דין יוסף אוזנה

מתמודדים עם חובות של 40,000 ש"ח ומעלה?

עזרתי כבר למאות לקוחות שהסתבכו עם חובות.
מזמין גם אתכם לפתוח דף חדש.

חייגו עכשיו לשיחת ייעוץ
ללא התחייבות
077-231-3281