לייעוץ ללא התחייבות

077-231-3281

עורך דין פשיטת רגל

משרד עו"ד Ylaw מזמינים אתכם לקרוא על עורך דין פשיטת רגל. כל מה שצריך לדעת ומה ניתן לעשות:

פשיטת רגל היא מצב בו אדם פרטי או חברה מאבדים את יכולתם לעמוד בהתחייבויות הכלכליות שלהם ועקב כך נכנסים להליכי פשיטת רגל (או בשמם העדכני "הליכי חדלות פירעון") מול לשכת ההוצאה לפועל. הליכי פשיטת רגל כרוכים במרבית המקרים בהטלת הגבלות שונות שמצרות מאוד את צעדיו של האדם או העסק חדל הפירעון, ולפיכך ברבים מן המקרים הללו נחוץ סיוע משפטי של עורך דין פשיטת רגל. עורך דין מומחה לפשיטת רגל, מסייע לפושטי רגל לכלכל את צעדיהם בתבונה, על מנת שיוכלו לפרוע את חובותיהם לנושיהם בהקדם ולפתוח דף חדש מבחינה כלכלית בהקדם.

בסקירה שלפניכם נסביר בהרחבה מהי פשיטת רגל בראי החוק בישראל, מהם הסימנים המקדימים לפשיטת רגל של אדם או עסק, מי עשוי להזדקק לשירותיו של עורך דין מומחה לפשיטת רגל, איך מוצאים עורך דין מומלץ לפשיטת רגל, ובאיזו מסגרת ניתן להתייעץ עם עורכי דין לפשיטות רגל.

מהי פשיטת רגל בראי החוק בישראל?

פשיטת רגל הינה מצב בו אדם פרטי או יישות עסקית (עסק עצמאי במעמד עוסק פטור, מורשה או חברה בע"מ) מגיעים לכדי אי יכולת לשלם תמורת מוצרים או שירותים שהם רכשו. מבחינת החוק בישראל, פשיטת רגל או בשמה העדכני "חדלות פירעון" – מתבטאת בכך שסך נכסיו של החייב נמוך מסך התחייבויותיו, או לחילופין – מצב בו אין לחייב יכולת ולו זמנית, לשלם את הכספים שהתחייב לשלם במועד התשלום שהוגדר לכך. במצב כזה, עשויים החייב עצמו או מי מנושיו, להגיש בקשה לרשם בלשכת ההוצאה לפועל, לפתיחה בהליכי פשיטת רגל מולו.

מי זקוק לעורך דין מומחה לפשיטת רגל?

פשיטת רגל היא תסבוכת פיננסית אליה יכול להיקלע כל אדם וכל בעל עסק בישראל.

לפיכך, כל אחד מאיתנו עלול לגלות יום בהיר אחד כי הוא נדרש לשירותיו של עורך דין מומחה לפשיטת רגל. הסימנים המקדימים לצורך בעורך דין פשיטת רגל, מופיעים כאשר האדם הפרטי או היישות העסקית מתקשים לשלם במועד לספקים, נותני שירות, או עסקים אחרים, ובמידה ומדובר על חברה חדלת פירעון – הקושי עלול להתבטא גם באי יכולת לשלם את שכרם של העובדים בארגון.

חדלות פירעון שכזו עשויה להתרחש גם בין אדם פרטי לאנשים אחרים שמהם הוא רכש מוצרים או שירותים, או שלווה כספים, מול גופים פיננסיים שונים, או מול שלטונות המס של המדינה.

אודות הסימנים המטרימים שעשויים להצביע על כך שאדם או תאגיד עומדים בפני פשיטת רגל, נפרט בשורות הבאות.

הסימנים המטרימים לפשיטת רגל של אדם או עסק

כאשר אדם פרטי או עסק עומדים לקראת פשיטת רגל, ניתן לזהות סימנים מקדימים לכך במסגרת התנהלותם הפיננסית מול גורמים אחרים, וביניהם: צ'קים חוזרים, עסקאות אשראי שנדחות, ניסיונות לדחיית תשלומים, ניסיון להקדמת תקבולים, עיכוב בתשלום משכורות לעובדים, התחמקות מפניות טלפוניות של בעלי חוב, וכיוצא באלו. אם נקלעתם בעצמכם למצב מורכב כזה, או שגורם אחר חייב לכם כספים ואתם מזהים את הסממנים הללו בהתנהלותו מולכם – זה הזמן לפנות לעורך דין פשיטת רגל להתייעצות משפטית.

איך מוצאים עורך דין מומלץ לפשיטת רגל?

אם אתם זקוקים לסיוע משפטי מקצועי בנושא פשיטת רגל או חדלות פירעון, הדרך למצוא עורך דין מומלץ לפשיטת רגל, היא באמצעות המלצות מלקוחות שהסתייעו בשירות משפטי מסוג זה בעבר, ויוכלו להעיד ממקור ראשון על הצלחותיו בניהול תיקי פש"ר, הסדרי חובות וביטול הגבלות על חייבים. מטבע הדברים, ניתן לגלות לא מעט על המוניטין המקצועי של עורך דין לענייני פשיטות רגל, באמצעות חוות דעת שמתפרסמות על שירותיו באינטרנט. עם זאת, מעבר להמלצות על עורך הדין, חשוב גם לסמוך על הרושם האישי שקיבלתם מעורך הדין שאמור לייצג אתכם ותחושת הבטן שאומרת לכם האם זהו איש המקצוע שיוכל לחלץ אתכם מהבור הכלכלי שאליו נקלעתם.

היכן ניתן להתייעץ עם עורכי דין לפשיטות רגל?

אם הגעתם למצב בו אתם זקוקים לסיוע מקצועי בנושא פשיטת רגל – בין אם בתור חייבים ובין אם בתור נושים שמעוניינים להשיב לידיהם חובות, מומלץ ביותר לפנות אלינו להתייעצות, ללא שום התחייבות. משרדנו מספק שירותי ייצוג וליווי משפטי אישי בהליכי פשיטת רגל וחדלות פירעון, טיפול בניסוח הסדרי חובות, והכוונה בתנהלות מול הרשויות. הייעוץ המשפטי הראשוני ניתן ללא עלות וללא התחייבות, ובמסגרתו יוכלו עורכי הדין המנוסים שלנו לבחון את מצבכם ולהציע מתווה להתנהלות נבונה בתיקכם, על מנת שתוכלו למצות את זכויותיכם בהליכי פשיטת הרגל ולצמצם למינימום את הפגיעה הכלכלית שספגתם.

עו״ד יוסף אוזנה

עו״ד יוסף אוזנה

משרדנו הינו מהמשרדים המובילים בתחומי ההוצאה לפועל, חדלות פירעון, פשיטות רגל ועוד. למשרד סניפים בירושלים ובבית שמש.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

עו״ד יוסף אוזנה
לקבלת ייעוץ משפטי
השאירו פרטים עכשיו!
שתפו בקליק

באותו נושא:

הסדר נושים
הסדר חובות

הסדר נושים – ככה יוצאים מהבוץ!

מסובכים בחובות אך פתיחה בהליכי חדלות פירעון (לשעבר – הליכי פשיטת רגל) מרתיעה אתכם? אל דאגה. כיום ישנה אלטרנטיבה שנקראת הסדר חוב לפי סעיף 321

קרא עוד »
צו כינוס מסדירים את החובות ויוצאים לחיים חדשים
פשיטת רגל

צו כינוס – הכל על ההליך החשוב

כשבית משפט מקבל בקשה להכרזה על פשיטת רגל של אדם פרטי או חברה שנקלעו לחובות, השופט נדרש להחליט האם לאשר או לדחות אותה.במידה והשופט מחליט

קרא עוד »
כינוס נכסים האם זה משתלם לכם
פשיטת רגל

כינוס נכסים – כדאי שכולם ידעו

כינוס נכסים הינו הליך משפטי המתבצע בידי גורם שהוסמך לכך מטעם ההוצאה לפועל על מנת לאגד את נכסיו של אדם או חברה שאינם עומדים בפירעון

קרא עוד »

חישוב זכאות עבור הסדר חובות

עו״ד הסדר חובות יוסף אוזנה
אתם עם חובות? עיקולים? הגבלות?
לפניכם כלי ממוחשב לבדיקת הרלוונטיות וההתאמה לכניסה להליך הפטר מחובות.
ענו על השאלות ותקבלו תשובה מותאמת אליכם.
מלאו את הפרטים הבאים על מנת שנוכל להתאים עבורך את המסלולים הרלוונטים למחיקת חובות בזמן ובדרך הקצרה ביותר