לייעוץ ללא התחייבות

077-231-3281

משרדנו מתמחה בהסדר חובות מעל 40,000 ש"ח. נשמח לעמוד לשירותכם במקרים של חובות בסכום זה ומעלה

הסדר חובות על עבירות מס בחו"ל

הסדר חובות על עבירות מס בחול

העידן בו אנחנו חיים הוא עידן שונה לחלוטין עבור בעלי עסקים. אנחנו חיים בעידן בו כל אחד, למעשה, יכול לעבוד בכל מקום על גבי הגלובוס בלי שום בעיה. אם בעבר, כדי להיות ישראלי העובד בחו"ל, בעל העסק נאלץ להתגורר במדינה בה הוא עובד, תוך שהוא עורך חופשות מועטות בישראל. הרי שהיום אין כמעט בעיה להיות, מה שקוראים לו, 'על הקו'. כלומר, לנוע בחופשיות מנקודה אחת לאחרת ולעבוד בכמה מקומות, לעיתים, באותו הזמן. 

מצד אחד, העולם הרבה יותר רחב ומלא באפשרויות ממה שהוא היה עד לפני עשר שנים. מהצד השני, ההזדמנויות הללו מביאות איתן גם חובות. רשויות המיסים בכל מדינה, אחראיות לגבות את הכסף שמגיע למדינה, מטעם החוק, כדי לממן את הוצאות הממשלה. הרבה פעמים, דווקא כאשר עובדים במדינה זרה, אתם עלולים למצוא את עצמכם עושים טעויות עם משמעויות אדירות. הסדר חובות על עבירות מס בחו"ל זה לא הליך קל, אבל, אין זה אומר כי מדובר על מה שאי אפשר למצוא לו פתרון. 

מה זה הסדר חובות ואיך זה יכול לקרות לכל אחד 

הסדר חובות הוא הליך משפטי, בו החוב של הנישום גדול כל כך, עד שהוא לא יכול להחזיר את כל החוב לנושים שלו באותו הרגע ועליו ללכת להליך של הסדר חובות. כאשר אנחנו מדברים על הסדר חובות הנוגעות לעברות מס בחו"ל, אנחנו בדרך כלל מדברים על מיסים שלא שולמו בזמן וכמו שהחוק דורש, אשר ממשיכים לצבור ריבית לאורך פרק זמן ארוך, מה שמגלגל לפתחו של הנישום, חוב אדיר מימדים בלי יכולת להיחלץ.

אמנם, מדובר על מה שיכול לקרות לכל אחד כמעט, מספיקה טעות אחת קטנה וגם הטובים והחכמים באנשים, ימצאו את עצמם בבעיה. מהצד השני, יש לתהליך כזה משמעויות מרחיקות לכת. אתם עלולים למצוא את עצמכם עומדים מול מצב של צו איסור יציאה מהארץ או מהמדינה בה פועל העסק. אתם עלולים, במקרים חמורים, למצוא את עצמכם בהליך משפטי לא פשוט, בשפה לא מוכרת, שעה שגזר הדין מרחף מעל ראשכם.

 אולי יעניין אותך: בקשה לביטול עיכוב צו יציאה מהארץ

אל תדאגו, תמיד יש מה לעשות 

בדיוק בשביל מקרים כאלו  יש עורכי דין מקצועיים, מי שמכירים מקרוב את המשפט הבין לאומי ואת תחום המשפט בענייני מיסוי בין לאומיים. עורך דין הסדר חובות כמו גם עורך דין מיסים, הם מי שבקיאים בחוקים שמכתיבים ומסמנים את גזרות המגרש של ההליך המשפטי שלכם, כך שהם יכולים לפעול בתחום הזירה כדי לעזור לכם למצות את הזכויות שלכם. 

הרי לכתחילה, תחום המיסוי הוא תחום מסובך. כאשר כל זה מתרחש במדינה אחרת, בשפה אחרת, האתגרים רק הולכים ונערמים. אין סיבה שתרגישו חסרי אונים. 

יש מי שמומחים לתחום ויכולים להושיט לכם יד.  משרד עו"ד בועז ראובן המתמחה בתחום יספק לכם שירות מקצועי יעיל ופרקטי לפתרון הבעיות.

פותחים עסק חדש? היו בטוחים שיש מי שמלווה אתכם

אם אתם בדרך להקמה של עסק חדש, חשוב שיהיה לכם עורך דין מיסים מומחה, המכיר את תחום המיסוי הבין לאומי ומי שיודע איך לייעץ לכם לאורך הדרך. הכל, כדי שתפעלו על פי חוק ולא תעשו טעויות חמורות שיעלו לכם ביוקר. 

Picture of עו״ד יוסף אוזנה
עו״ד יוסף אוזנה

משרדנו מתמחה בתחום ההוצאה לפועל, חדלות פירעון, פשיטת רגל ועוד. למשרד סניפים בירושלים ובבית שמש.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

השאירו פרטים עכשיו ונדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי ליעוץ ראשוני
עו״ד יוסף אוזנה
לקבלת ייעוץ משפטי
השאירו פרטים עכשיו!
שתפו בקליק
עוד באותו נושא
עו״ד יוסף אוזנה
לוגו עורך דין יוסף אוזנה

מתמודדים עם חובות של 40,000 ש"ח ומעלה?

עזרתי כבר למאות לקוחות שהסתבכו עם חובות.
מזמין גם אתכם לפתוח דף חדש.

חייגו עכשיו לשיחת ייעוץ
ללא התחייבות
077-231-3281