לייעוץ ללא התחייבות

077-231-3281

משרדנו מתמחה בהסדר חובות מעל 40,000 ש"ח. נשמח לעמוד לשירותכם במקרים של חובות בסכום זה ומעלה

איך להתמודד עם רשלנות רפואית שהובילה לפיטורים שלכם מהעבודה

איך להתמודד עם רשלנות רפואית שהובילה לפיטורים שלכם מהעבודה

רשלנות רפואית היא נושא חמור, שעלול אפילו להוביל לפיטורים מהעבודה עקב הפיכת הפרט ללא כשיר לעבודה. בחלק מהמקרים, לדאבוננו, רשלנות רפואית יכולה להוביל לאי כשירות לעבוד, מה שכמובן יצריך סיוע משפטי בהקדם.

גם במקרים בהם האדם עדיין כשיר לעבוד, הוא עשוי להיות מפוטר עקב רשלנות רפואית. לדוגמה, אם אדם החסיר ימי עבודה מרובים עקב רשלנות רפואית, מה שהוביל לפיטורים שלו. ובין אפ נפגעתם בצורה כזאת או אחרת עקב רשלנות רפואית, 

מהי בעצם רשלנות רפואית?

רשלנות רפואית עשויה להיות מכוונת או לא מכוונת, והיא עלולה לקרות במהלך טיפול, ניתוח, אבחון, מתן מרשם וכו'. עם זאת, הסוגים הנפוצים ביותר של רשלנות רפואית הם: אי אבחון או אבחנה שגויה, ניתוח מיותר, מתן תרופה שגויה, אי מתן טיפול תרופתי נדרש, כישלון בטיפול חירום רשלנות במעקב אחר מצבו של מטופל לאחר שחרור מבית החולים וכו'.

לא רק בישראל, רשלנות רפואית היא בעיה ענקית בתעשיית הבריאות העולמית. ובאופן כללי, מצב זה קורה כאשר רופא או איש מקצוע רפואי אחר לא מצליחים לספק טיפול מתאים. רשלנות רפואית יכולה להוביל לתוצאות חמורות כמו פציעות, מחלות, נכות וחלילה מוות, אבל היא גם יכולה להוביל לתוצאות פחות חמורות כמו פיטורים שלא כדין מהעבודה, מה שבתורו יכול להשפיע על הלך הרוח הנפשי והרגשי של הפרט.

בעקבות הכתבה שקראת: הרפורמה החדשה בפשיטת רגל | ביטול עיקול חשבון בנק

פוטרתם עקב רשלנות רפואית? יש מה לעשות 

אם פוטרתם מהעבודה בגלל רשלנות רפואית, אזי אתם עשויים להיות זכאים לפיצוי על כל ההפסדים הכספיים שנגרמו לכם. הפיצוי עשוי לכלול פיצויי שכר, פיצויים עקב פיטורין שלא כחוק, שיפוי על הוצאות רפואיות לאחר פיטורים, פיצויים של אובדן הכנסה ועוד.

בשורה התחתונה, אם פוטרתם בגלל רשלנות רפואית, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם המעסיק ולקבל את עמדת החברה בעניין. אם הם לא מוכנים להחזיר אתכם או לפצות בהתאם, אז הגיע הזמן שתנקטו בצעדים משפטיים. כדאי להתייעץ עם עורך דין לפני נקיטת צעדים כלשהם, על מנת שיוכל לכוון אתכם בכיוון הנכון.

טיפים למציאת עורך דין רשלנות רפואית 

אם נפגעתם כתוצאה מרשלנות רפואית ופוטרתם עקב המצב, הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לבצע חיפוש יסודי של עורכי דין רשלנות רפואית. כשאתם עושים זאת, הקפידו לבדוק ביקורות מקוונות, נוכחות במדיה חברתית ומקורות אחרים כדי לאתר את עורכי הדין המומלצים לסוג המקרה שלכם.

האינטרנט הוא כלי שימושי מאוד למציאת עורך דין רשלנות רפואית, אבל עדיין חשוב לוודא שאתם מקבלים את הסיוע המשפטי הנכון לכם. כאשר תיפגשו עם עורך הדין, תשאלו אותו או אותה לגבי מערך הניצחונות שלהם וסוגי התיקים בהם הם עוסקים בד”כ. כך תוכלו לוודא שאתם בוחרים בעורך הדין הנכון ביותר לקייס שלכם. 

לייעוץ על רשלנות רפואית לחץ כאן 

עו״ד יוסף אוזנה
עו״ד יוסף אוזנה

משרדנו מתמחה בתחום ההוצאה לפועל, חדלות פירעון, פשיטת רגל ועוד. למשרד סניפים בירושלים ובבית שמש.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

השאירו פרטים עכשיו ונדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי ליעוץ ראשוני
עו״ד יוסף אוזנה
לקבלת ייעוץ משפטי
השאירו פרטים עכשיו!
שתפו בקליק
עוד באותו נושא
עו״ד יוסף אוזנה

מתמודדים עם חובות של 40,000 ש"ח ומעלה?

עזרתי כבר למאות לקוחות שהסתבכו עם חובות.
מזמין גם אתכם לפתוח דף חדש.

חייגו עכשיו לשיחת ייעוץ
ללא התחייבות
077-231-3281