לייעוץ ללא התחייבות

077-231-3281

משרדנו מתמחה בהסדר חובות מעל 40,000 ש"ח. נשמח לעמוד לשירותכם במקרים של חובות בסכום זה ומעלה

כך תבחרו עורך דין להסדר חובות

כך תבחרו עורך דין להסדר חובות

כמעט כל אדם עשוי למצוא את עצמו בשלב כלשהו בחייו כאשר הוא זקוק לשירות של עורך דין. אז זה לא חייב להיות בגלל משהו גדול או פלילי. אך גם אם מדובר בעורך דין לצורך קנייה או מכירה של דירה, חשוב לבחור באיש מקצוע מומחה לתחום הספציפי הרצוי. רק כך אפשר יהיה להבטיח כי אכן השירות שיתקבל יהיה שירות מושלם.

אז אנחנו כאן עם הצורך בבחירת עורך דין להסדר חובות. זה כבר שירות שלא כל אחד זקוק לו אך מי שמגיע למצב כזה של חובות משתרגים כאשר הוא לא מצליח להתמודד עם זה והוא לא מצליח להרים את הראש מעל המלים, הרי שיש מה לשעות עם זה והוא בהחלט יכול למצוא פתרון למצב הביש אליו הוא נקלע גם בלי שהוא יזכה בפיס.

בגלל שמדובר במדינה סוציאלית הדואגת לרווחת אזרחיה הרי שלא יקרה מצב אשר בו אדם מגיע למצב של פשיטת רגל או חובות כבדים כאשר אין לו דרך או פתח מילוט.

הסדר חובות שיפתח דרך חדשה

אז במיוחד עבור המקרים הללו יש את האפשרות של הסדר חובות ללקוח החייב כאשר באופן כזה הוא יוכל להגיע למצב אשר בו החובות שלו כולם יהיו מרוכזים למקום אחד והם יפרסו את התשלומים בצורה שהכי תתאים לאפשרויות שלהם.

הסדר חובות הוא למעשה פתרון יעיל מאין כמותו שפותח וסולל דרך חדשה עבור האנשים שהגיעו למצבים כאלה של חובות שהם לא מסוגלים לעמוד בתשלומים שלהם.

אך כדי לעבור את ההליך הזה בצורה הכי חוקית והכי מסודרת, חשוב לפנות ולהיעזר בשירות של עורך דין להסדר חובות.

כך בוחרים עורך דין

אז האמת היא שהבחירה בעורך דין חייבת להיות מדויקת וממוקדת ולא רק כאשר מדובר בעורך דין להסדר חובות אלא גם כאשר מדובר בעורך דין לכל מטרה אחרת כמו עורך דין פלילי ועוד.

דבר ראשון צריך לבדוק האם עורך הדין הוא בעל ניסיון ספציפי בתחום הזה של הסדר חובות. ככל שמדובר יהיה באיש מקצוע שצבר ניסיון בתחום הרי שתוכלו להבטיח כי אכן תקבלו את השירות הכי מתאים והכי נכון עבורכם.

מעבר לניסיון אתם חייבים לבדוק את אחוזי ההצלחה של עורכי הדין. עורך דין שהצליח ללוות לקוחות ולהביא אותם להצלחה ויש לו היסטוריה של סיפורי הצלחה הוא איש המקצוע שאר עליו תוכלו לסמוך באמת ולשכור את שירותיו.

מתחילים חיים חדשים

אי אפשר לתאר את תחושת ההקלה שחש האדם שעבר את ההליך של הסדר החובות. הנושעים כבר לא יוכלו להידפק על דלתותיו, החובות של הבנקים כבר לא ירדפו אותו יותר וכל ההתנהלות הכלכלית שלו תיכנס למסלול חדש, יציב ומבוסס לצד התחייבויות להחזר חובות במסלול הגיוני הרבה יותר.

Picture of עו״ד יוסף אוזנה
עו״ד יוסף אוזנה

משרדנו מתמחה בתחום ההוצאה לפועל, חדלות פירעון, פשיטת רגל ועוד. למשרד סניפים בירושלים ובבית שמש.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

השאירו פרטים עכשיו ונדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי ליעוץ ראשוני
עו״ד יוסף אוזנה
לקבלת ייעוץ משפטי
השאירו פרטים עכשיו!
שתפו בקליק
עוד באותו נושא
עו״ד יוסף אוזנה
לוגו עורך דין יוסף אוזנה

מתמודדים עם חובות של 40,000 ש"ח ומעלה?

עזרתי כבר למאות לקוחות שהסתבכו עם חובות.
מזמין גם אתכם לפתוח דף חדש.

חייגו עכשיו לשיחת ייעוץ
ללא התחייבות
077-231-3281