לייעוץ ללא התחייבות

077-231-3281

משרדנו מתמחה בהסדר חובות מעל 40,000 ש"ח. נשמח לעמוד לשירותכם במקרים של חובות בסכום זה ומעלה

מה עושים עם נושים אלימים?

נושים אלימים

במקרים רבים של חובות, קיימים נושים אשר לא מכבדים את החוקים במדינת ישראל, במידה ואתם נמצאים בחובות לנושה שמתנהג באלימות, פיזית או מילולית, יש 3 גורמים שאתם צריכים לפנות אליהם:

משטרה

במידה והנושה מאיים אליכם, הגורם הראשון שעליכם לפנות אליו, הוא המשטרה. צעד זה יעזור לכם להבטיח את ביטחונכם, ויאפשר לכם להגיע למצב שבו תוכלו למצוא את הדרך להחזיר את החובות. אין אדם במדינה או בעולם שמותר לו לפגוע באדם אחר, גם אם האדם השני חייב לו כספים.

עורך דין חובות

משרד עו"ד המתמחה בחובות יוכל לעזור לכם למצוא את הדרך החוקית להגיע להסדר חובות מול הנושה או הנושים שלכם. בעזרת פנייה אל עו"ד הסדר חובות, אתם מבטיחים לעצמכם את הדרך הבטוחה החוצה. עו"ד זה יוכל לעזור לכם בהתנהלות מול ההוצאה לפועל, מול הנושים, ומול כל גורם אחר.

עורך דין פלילי

במידה והנושה עובר כל גבול ולא מציית לחוקים, מעבר לפנייה למשטרה, ככל הנראה תצטרכו לפנות גם אל עורך דין פלילי אשר יגן עליכם בצורה משפטית מול הנושה. זה צעד מהותי ביותר אשר יאפשר לכם להתפנות אל העבודה שלכם ואל מה שאתם צריכים לעשות על מנת להמשיך בחייכם ולפעול לטובת החזרת החובות. ויעזור לכם לצאת מהרגשה שאתם נמצאים תחת סכנה.

מעבר לפנייה לגורמים אלו, כדאי להבין גם כמה מונחים בסיסיים בתחום:

מי הוא הנושה ואילו חובות יש לו כלפי החייב?

הנושה הוא הגוף (אדם פרטי, חברה או ארגון) שיש לו זכות לקבלת תשלום מצד אחר, בגין חוב שנוצר ביניהם. החוב שיש לנושה כלפי החייב הוא בעיקר להציג את המידע הנכון והמדויק בנוגע לגובה החוב, לסיבת החוב ולאופן התשלום. הנושה חייב להתנהג בצורה הוגנת ולא לנצל את מעמדו כנושה ללחוץ או להטיל פחד על החייב. 

הבחנה בין המונחים "נושה" ל"חייב"

כפי שציינו, הנושה הוא הגוף שיש לו זכות לקבלת תשלום מצד אחר. הוא הגוף שהוא בעל הזכות לקבלת הכסף. לעומתו, החייב הוא הגוף שעליו החוב לשלם את הכסף לנושה. החייב יכול להיות אדם פרטי, חברה או ארגון שהגיע למצב בו הוא חייב כספים לגוף אחר, ועליו לשלם את החוב בצורה המוסכמת ביניהם או בצורה המוגבלת על ידי החוק.

עו"ד חובות שישמור על זכויותיכם

בעולם המשפטי המורכב, חשוב לסמוך על משרד עו"ד מקצועי ומיומן. משרד עו"ד YLAW, בראשות עו"ד יוסף אוזנה, הוקם במטרה לסייע ללקוחות המתמודדים עם חובות, תוך מתן פתרונות יצירתיים ומקצועיים. המשרד מתמחה בהסדר חובות בסכומים גבוהים ומספק שירות מקצועי, מהיר ונחוש.

אם נתקלתם בבעיות משפטיות או חובות בסכום של 40,000 ש"ח ומעלה, אל תהססו לפנות אלינו. צרו קשר במספר 077-231-3281 או השאירו את פרטיכם באחד הטפסים באתר שלנו, ונחזור אליכם בהקדם. אנו כאן לשירותכם, להגנה על זכויותיכם ולהבטחת האינטרסים שלכם.

עו״ד יוסף אוזנה
עו״ד יוסף אוזנה

משרדנו מתמחה בתחום ההוצאה לפועל, חדלות פירעון, פשיטת רגל ועוד. למשרד סניפים בירושלים ובבית שמש.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

השאירו פרטים עכשיו ונדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי ליעוץ ראשוני
עו״ד יוסף אוזנה
לקבלת ייעוץ משפטי
השאירו פרטים עכשיו!
שתפו בקליק
עוד באותו נושא
עו״ד יוסף אוזנה

מתמודדים עם חובות של 40,000 ש"ח ומעלה?

עזרתי כבר למאות לקוחות שהסתבכו עם חובות.
מזמין גם אתכם לפתוח דף חדש.

חייגו עכשיו לשיחת ייעוץ
ללא התחייבות
077-231-3281