לייעוץ ללא התחייבות

077-231-3281

משרדנו מתמחה בהסדר חובות מעל 40,000 ש"ח. נשמח לעמוד לשירותכם במקרים של חובות בסכום זה ומעלה

נכנסת לחובות בגלל ניתוח לא מוצלח? כמה דברים שכדאי לעשות

חובות בעקבות ניתוח

עם הכניסה לחדר הניתוח, אנחנו מלאי תקווה כי הכל יעבור בשלום. אנחנו מצפים לרגע שאחרי ההחלמה ולתחילתו של פרק חדש ומוצלח בחיינו. אלא שהמציאות לא תמיד עומדת בציפיות, וכך אנחנו עשויים להתמודד עם סיבוכים והפתעות לא חיוביות. במקרים שונים ייתכן כי רשלנות רפואית היא זו אשר הובילה לתוצאות מורכבות. אם זה קרה גם לכם, ומצאתם את עצמכם עם חובות כלכליים בעקבות ניתוח שהסתבך, יש כמה צעדים שכדאי לכם לשקול.

קבלת ייעוץ משפטי מעורך דין מומחה בתחום

הצעד הראשון, הבסיסי והחשוב מכולם, הוא לקבל בהקדם האפשרי ייעוץ משפטי. עורך דין רשלנות רפואית יכול לבחון לעומק את פרטי המקרה, ולהעריך את הסיכויים שלכם לנצח בתביעה אפשרית נגד הגורמים הרפואיים שעומדים מאחורי הנזק שנגרם. לצד זאת חשוב להזכיר כי במקרים מסוימים הסיבוכים אינם נגרמים בשל רשלנות רפואית, ומשום כך ייעוץ משפטי מוקדם הוא קריטי.

איסוף מסמכים ומידע

בשלב הבא מומלץ לאסוף כל תיעוד רפואי רלוונטי. בכלל זה ניתן למנות חשבוניות, קבלות וסיכומי מפגשים עם הרופאים השונים, לרבות מסמכים שהתקבלו לפני ואחרי הניתוח. כל פריט מידע ופיסת נייר עשויים להיות חיוניים בבניית תיק התביעה שלכם.

פנייה לעורך דין המתמחה בחובות

במקביל לפעולות שתיארנו עד כה, מומלץ לפנות לעורך דין המתמחה בניהול חובות ופשיטת רגל. למעשה, עורך דין המתמחה בתחומים אלה יוכל לסייע להם בניהול החובות שנצברו בעקבות הניתוח והטיפולים הנלווים. ייתכן כי ניתן יהיה לאתר פתרונות שונים, לרבות פריסת החובות, דחיית תשלומים ואף מחיקה מוחלטת של החוב בחלק מהמקרים.

תכנון כלכלי ותקציב

במקביל לקבלת ייעוץ משפטי מעורכי הדין הרלוונטיים, רצוי לחזור אל קובץ האקסל ולהתמקד בתכנון כלכלי מחודש. בהחלט ייתכן כי יידרשו שינויים באורח החיים שלכם, וזאת בהתאם למצב הכלכלי החדש. דרך אגב, אפשר גם לשקול מפגש עם יועץ כלכלי או כל גורם מקצועי בתחום הפיננסי, כדי לוודא שאתם פועלים בצורה שקולה ונכונה.

קבלו תמיכה נפשית

המאבק המשפטי חשוב, והתכנון הכלכלי הוא קריטי. עם זאת, חשוב שתקבלו גם תמיכה נפשית. חוויות הקשורות בניתוחים לא מוצלחים, בוודאי עם חובות ברקע, עלולות לעורר מתח רב. זה בדיוק הזמן למצוא מטפל, קבוצת תמיכה או לכל הפחות אנשים שעברו חוויות דומות לשלכם.

סיכום

התמודדות עם חובות שנגרמו כתוצאה מניתוח שלא עבר כמו שצריך היא משימה מאתגרת. עם זאת, אתם בוודאי לא לבד, וישנם משאבים ואנשי מקצועי שיוכלו לסייע בניווט בתוך המערכת המשפטית והכלכלית. כך תוכלו להתרומם ברמה הפיזית והכלכלית, ומומלץ שלא לחכות – אלא להתחיל לפעול.

לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין מומחה בהסדרי חוב צרו עמנו קשר עוד היום.

עו״ד יוסף אוזנה
עו״ד יוסף אוזנה

משרדנו מתמחה בתחום ההוצאה לפועל, חדלות פירעון, פשיטת רגל ועוד. למשרד סניפים בירושלים ובבית שמש.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

השאירו פרטים עכשיו ונדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי ליעוץ ראשוני
עו״ד יוסף אוזנה
לקבלת ייעוץ משפטי
השאירו פרטים עכשיו!
שתפו בקליק
עוד באותו נושא
עו״ד יוסף אוזנה

מתמודדים עם חובות של 40,000 ש"ח ומעלה?

עזרתי כבר למאות לקוחות שהסתבכו עם חובות.
מזמין גם אתכם לפתוח דף חדש.

חייגו עכשיו לשיחת ייעוץ
ללא התחייבות
077-231-3281