עורך דין פשיטת רגל ירושלים

עורך דין פשיטת רגל ירושלים
זקוקים לעורך דין פשיטת רגל ירושלים? פנו לקבלת ייעוץ משפטי מיידי!
עורך דין פשיטת רגל ירושלים

אם אתם מתגוררים באזור ירושלים והסביבה ונקלעתם למצב בו אתם מתקשים לעמוד בהתחייבויות הכלכלית שלכם או שמישהו אחר חייב לכם כספים ולא משלם, זה הזמן לפנות לעורך דין פשיטת רגל. במאמר שלפניכם נסביר מהי פשיטת רגל, מי זקוק לשירותיו של עורך דין פשיטת רגל, ואיך בוחרים עורך דין פשיטת רגל בירושלים.

זקוקים לעורך דין פשיטת רגל בירושלים? פנו לקבלת ייעוץ משפטי מיידי!

אם אתם זקוקים לליווי משפטי מקצועי בהליכי פשיטת רגל וחדלות פירעון באזור ירושלים, בתור חייבים יחידים, בתור תאגיד חייב או בתור נושים, מן הראוי להתייעץ בראש ובראשונה עם עורך דין לפשיטת רגל שנמצא באזור ירושלים והסביבה. אנו במשרד עו"ד YLaw נשמח לעמוד לרשותכם ולייעץ לכם כדי להתנהל בצורה נבונה בהליכי פשיטת רגל, על מנת לסיים את הסאגה הלא נעימה במהירות האפשרית ותוך מקסום זכויותיכם.

מהי פשיטת רגל?

פשיטת רגל היא מצב כלכלי שבו אנשים פרטיים או בעלי עסקים (עסקים עצמאיים קטנים ותאגידים כאחד) נקלעים למצוקה פיננסית זמנית או מתמשכת שבעקבותיה אין להם אפשרות לעמוד בתשלומים עבור המוצרים או השירותים שקנו (לרבות תשלום משכורות ומיסים). החל משנת 2019, הליכי פשיטת רגל ידועים בתור הליך "חדלות פירעון ושיקום כלכלי".

מי יכול לפתוח בהליך פשיטת רגל ובאילו תנאים?

כאשר לדוגמא אדם פרטי המתגורר בירושלים והסביבה אינו מסוגל לשלם עוד את חובותיו, הוא רשאי לפנות לרשם בלשכת ההוצאה לפועל בבקשה לפתיחת הליכי פשיטת רגל (ובשמו העדכני "הליך חדלות פירעון"), במידה וחובו אינו חורג מ – 150 אלף שקלים. היה וחובו של החייב יחיד עולה על 150 אלף שקלים, הוא ידרש להפנות את הבקשה לממונה על הליכי חדלות פרעון במשרד המשפטים. גם נושיו של החייב רשאים ליזום את פתיחתם של הליכי פש"ר כנגדו וזאת מול בית המשפט בירושלים.
בקשה לפתיחת הליכי פשיטת רגל או חדלות פירעון תוגש לבית המשפט המחוזי בירושלים גם במקרה והחייב הוא תאגיד (חברה). במקרה כזה, יוכלו הן נציגי החברה והן נושיה לפתוח בהליך.

מי זקוק לשירותיו של עורך דין פשיטת רגל?

הליכי פשיטת רגל מובילים במקרים רבים להטלתן של שלל מגבלות על החייב, ולכן, כל אדם וחברה באזור ירושלים שנקלעו למשבר כלכלי ועומדים לקראת הליך פשיטת רגל, זקוקים לסיוע משפטי של עורך דין פשיטת רגל ירושלים. 

איך בוחרים עורך דין פשיטת רגל בירושלים?

הדרך הטובה ביותר לבחור עורך דין פשיטת רגל בירושלים, הינה בעזרת בדיקת חוות הדעת של אנשים וחברות שנעזרו בשירותיו של עורך דין מסוג זה, ויוכלו להמליץ עליו ממקור ראשון.
המלצות על עורך דין פשיטת רגל ירושלים ניתן למצוא באתרי אינטרנט המרכזים חוות דעת על בעלי מקצוע בתחומים שונים, וכן באתרי האינטרנט של משרדי עורכי דין המתמחים בתיקי פשיטת רגל.
כמובן, אם איתרתם עורך דין פשיטת רגל בירושלים שאתם שוקלים להסתייע בו בניהול תיק חדלות הפירעון שלכם, אל תהססו לבקש ממנו שיפנה אתכם לממליצים. יחד עם זאת, מלבד ההמלצות, יש מקום לבחון גם את האינטראקציה שלכם עם עורך הדין כדי לזהות אם זהו אכן האדם שיוכל לסייע לכם לצאת מהתסבוכת הכלכלית שאליה נקלעתם.

זקוקים לעורך דין פשיטת רגל ירושלים? פנו לקבלת ייעוץ משפטי מיידי!

עוד כתבות באותו נושא:

איחוד תיקים בהוצאה לפועל
הסדר חובות

איחוד תיקים בהוצאה לפועל

איחוד תיקים בהוצאה לפועל מהווה פתרון הזמין לחייבים שנפתחו כנגדם כמה תיקים בלשכת ההוצאה לפועל. החייב רשאי להגיש לרשם ההוצאה לפועל בקשה לאיחוד כלל התיקים

קרא עוד »
עורך דין הוצאה לפועל
הסדר חובות

עורך דין הוצאה לפועל

בעזרת עורך דין הוצאה לפועל, תהליך פשיטת רגל, הוא כבר לא תהליך של תבוסה, אלא הוא כלי משפטי מאוד שימושי שיעזור לאותו בעל חוב לשלם

קרא עוד »
ביטול עיקול משכורת
הסדר חובות

ביטול עיקול משכורת

עיקול משכורת בדרך כלל מתבצע מול חייבים אשר יכולים, באופן תיאורטי, לעמוד בתשלומים ובחיובים הקיימים נגדם, אולם לא עושים זאת מטעמים שונים. עיקול המשכורת אשר

קרא עוד »
No more posts to show
לקבלת ייעוץ משפטי
השאירו פרטים עכשיו!
שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram

באותו נושא:

חישוב זכאות עבור הסדר חובות

עו״ד הסדר חובות יוסף אוזנה
אתם עם חובות? עיקולים? הגבלות?
לפניכם כלי ממוחשב לבדיקת הרלוונטיות וההתאמה לכניסה להליך הפטר מחובות.
ענו על השאלות ותקבלו תשובה מותאמת אליכם.
מלאו את הפרטים הבאים על מנת שנוכל להתאים עבורך את הקיצבה המדוייקת ביותר