לייעוץ ללא התחייבות

077-231-3281

עורך דין פשיטת רגל ירושלים

זקוקים לעורך דין פשיטת רגל ירושלים? פנו לקבלת ייעוץ משפטי מיידי!

אם אתם מתגוררים באזור ירושלים והסביבה ונקלעתם למצב בו אתם מתקשים לעמוד בהתחייבויות הכלכלית שלכם או שמישהו אחר חייב לכם כספים ולא משלם, זה הזמן לפנות לעורך דין פשיטת רגל. במאמר שלפניכם נסביר מהי פשיטת רגל, מי זקוק לשירותיו של עורך דין פשיטת רגל, ואיך בוחרים עורך דין פשיטת רגל בירושלים.

זקוקים לעורך דין פשיטת רגל בירושלים? פנו לקבלת ייעוץ משפטי מיידי!

אם אתם זקוקים לליווי משפטי מקצועי בהליכי פשיטת רגל וחדלות פירעון באזור ירושלים, בתור חייבים יחידים, בתור תאגיד חייב או בתור נושים, מן הראוי להתייעץ בראש ובראשונה עם עורך דין לפשיטת רגל שנמצא באזור ירושלים והסביבה. אנו במשרד עו"ד YLaw נשמח לעמוד לרשותכם ולייעץ לכם כדי להתנהל בצורה נבונה בהליכי פשיטת רגל, על מנת לסיים את הסאגה הלא נעימה במהירות האפשרית ותוך מקסום זכויותיכם.

מהי פשיטת רגל?

פשיטת רגל היא מצב כלכלי שבו אנשים פרטיים או בעלי עסקים (עסקים עצמאיים קטנים ותאגידים כאחד) נקלעים למצוקה פיננסית זמנית או מתמשכת שבעקבותיה אין להם אפשרות לעמוד בתשלומים עבור המוצרים או השירותים שקנו (לרבות תשלום משכורות ומיסים). החל משנת 2019, הליכי פשיטת רגל ידועים בתור הליך "חדלות פירעון ושיקום כלכלי".

מי יכול לפתוח בהליך פשיטת רגל ובאילו תנאים?

כאשר לדוגמא אדם פרטי המתגורר בירושלים והסביבה אינו מסוגל לשלם עוד את חובותיו, הוא רשאי לפנות לרשם בלשכת ההוצאה לפועל בבקשה לפתיחת הליכי פשיטת רגל (ובשמו העדכני "הליך חדלות פירעון"), במידה וחובו אינו חורג מ – 150 אלף שקלים. היה וחובו של החייב יחיד עולה על 150 אלף שקלים, הוא ידרש להפנות את הבקשה לממונה על הליכי חדלות פרעון במשרד המשפטים. גם נושיו של החייב רשאים ליזום את פתיחתם של הליכי פש"ר כנגדו וזאת מול בית המשפט בירושלים.
בקשה לפתיחת הליכי פשיטת רגל או חדלות פירעון תוגש לבית המשפט המחוזי בירושלים גם במקרה והחייב הוא תאגיד (חברה). במקרה כזה, יוכלו הן נציגי החברה והן נושיה לפתוח בהליך.

מי זקוק לשירותיו של עורך דין פשיטת רגל?

הליכי פשיטת רגל מובילים במקרים רבים להטלתן של שלל מגבלות על החייב, ולכן, כל אדם וחברה באזור ירושלים שנקלעו למשבר כלכלי ועומדים לקראת הליך פשיטת רגל, זקוקים לסיוע משפטי של עורך דין פשיטת רגל ירושלים. 

איך בוחרים עורך דין פשיטת רגל בירושלים?

הדרך הטובה ביותר לבחור עורך דין פשיטת רגל בירושלים, הינה בעזרת בדיקת חוות הדעת של אנשים וחברות שנעזרו בשירותיו של עורך דין מסוג זה, ויוכלו להמליץ עליו ממקור ראשון.
המלצות על עורך דין פשיטת רגל ירושלים ניתן למצוא באתרי אינטרנט המרכזים חוות דעת על בעלי מקצוע בתחומים שונים, וכן באתרי האינטרנט של משרדי עורכי דין המתמחים בתיקי פשיטת רגל.
כמובן, אם איתרתם עורך דין פשיטת רגל בירושלים שאתם שוקלים להסתייע בו בניהול תיק חדלות הפירעון שלכם, אל תהססו לבקש ממנו שיפנה אתכם לממליצים. יחד עם זאת, מלבד ההמלצות, יש מקום לבחון גם את האינטראקציה שלכם עם עורך הדין כדי לזהות אם זהו אכן האדם שיוכל לסייע לכם לצאת מהתסבוכת הכלכלית שאליה נקלעתם.

זקוקים לעורך דין פשיטת רגל ירושלים? פנו לקבלת ייעוץ משפטי מיידי!

עו״ד יוסף אוזנה

עו״ד יוסף אוזנה

משרדנו הינו מהמשרדים המובילים בתחומי ההוצאה לפועל, חדלות פירעון, פשיטות רגל ועוד. למשרד סניפים בירושלים ובבית שמש.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

עו״ד יוסף אוזנה
לקבלת ייעוץ משפטי
השאירו פרטים עכשיו!
שתפו בקליק

באותו נושא:

הסדר נושים
הסדר חובות

הסדר נושים – ככה יוצאים מהבוץ!

מסובכים בחובות אך פתיחה בהליכי חדלות פירעון (לשעבר – הליכי פשיטת רגל) מרתיעה אתכם? אל דאגה. כיום ישנה אלטרנטיבה שנקראת הסדר חוב לפי סעיף 321

קרא עוד »
צו כינוס מסדירים את החובות ויוצאים לחיים חדשים
פשיטת רגל

צו כינוס – הכל על ההליך החשוב

כשבית משפט מקבל בקשה להכרזה על פשיטת רגל של אדם פרטי או חברה שנקלעו לחובות, השופט נדרש להחליט האם לאשר או לדחות אותה.במידה והשופט מחליט

קרא עוד »
כינוס נכסים האם זה משתלם לכם
פשיטת רגל

כינוס נכסים – כדאי שכולם ידעו

כינוס נכסים הינו הליך משפטי המתבצע בידי גורם שהוסמך לכך מטעם ההוצאה לפועל על מנת לאגד את נכסיו של אדם או חברה שאינם עומדים בפירעון

קרא עוד »

חישוב זכאות עבור הסדר חובות

עו״ד הסדר חובות יוסף אוזנה
אתם עם חובות? עיקולים? הגבלות?
לפניכם כלי ממוחשב לבדיקת הרלוונטיות וההתאמה לכניסה להליך הפטר מחובות.
ענו על השאלות ותקבלו תשובה מותאמת אליכם.
מלאו את הפרטים הבאים על מנת שנוכל להתאים עבורך את המסלולים הרלוונטים למחיקת חובות בזמן ובדרך הקצרה ביותר