לייעוץ ללא התחייבות

077-231-3281

מחיקת חובות תוך 24 שעות

זקוקים לסיוע במחיקת חובות תוך 24 שעות? פנו למשרד עו"ד YLaw לקבלת ייעוץ משפטי מיידי.

חייבים אשר מסיבות שונות מצאו עצמם בסיטואציה בה הם חייבים לשלם תשלומים רבים ואינם יודעים איך, יעריכו תהליך של מחיקת חובות תוך 24 שעות. הכוונה היא לא ליצור קשרים עם גורמים מפוקפקים ולהעמיק את החובות הקיימים, אלא לפנות בדרכים החוקיות אשר עורך דין פשיטת רגל יכול לסייע ולעזור לראות אותם. נקדים ונאמר, כי לא בהכרח תמחקו את חובותיכם תוך 24 שעות, אבל יוכל להסתמן פתרון באופק אפילו בפחות מ – 24 שעות.

החשיבות של מחיקת חובות מהירה

כאשר אדם מוצא עצמו חייב כסף רב לגורמים שונים, הוא ישמח לשמוע על תהליך של מחיקת חובות תוך 24 שעות. מעבר לחוסר השינה בלילה ולמשא הכבד שהוא נושא עימו, הוא עלול לעמוד אל מול עיקולים והגבלות שונות, אשר יקשו עוד יותר על המשך ניהול של שגרת חיים תקינה, ועל החזר החובות באופן ספציפי. כך למשל, הנושים השונים או זכאי התשלום עלולים לבקש להגביל את חשבון הבנק שלו, כרטיס האשראי, רישיון הנהיגה או להורות על צו עיכוב יציאה מהארץ. מטרת ההגבלות היא ליצור לחץ על החייב כדי שימהר לשלם את חובותיו, אולם פעמים רבות הן רק מעמיסות עוד קושי ומורכבות מיותרת. יש לזכור שככל שהחובות מעמיקים ומוטלות עוד ועוד הגבלות, כך המקרה יהיה מסובך יותר להתרה ולפתרון מהיר.  

איך אפשר לבצע מחיקת חובות תוך 24 שעות?

הדרך החוקית לבצע מחיקת חובות תוך 24 שעות היא על ידי הכרזה על פשיטת רגל או חדלות פירעון. למרות שלפעמים המושג נראה מפחיד ומעורר הרגשת כישלון, זוהי דרך חוקית לפתוח דף חדש, ולמעשה למחוק את החובות אשר עלולים להעיק ולהיות נטל כבד מאוד. למעשה, מחיקת החובות לא נעשית בפועל בתוך 24 שעות, אלא רק הגשת המסמכים להתחלת ההליך. אולם הרגשת ההקלה אשר עשויה להגיע לאחר התחלת התהליך והגשת הבקשה לפשיטת רגל היא כה גדולה, כך שגם אם החובות לא נמחקים לאחר מספר שעות, אפשר כבר לראות את האור בקצה המנהרה.

למי אפשר לפנות לסיוע בהליך מחיקת חובות תוך 24 שעות?

בדומה להליכים אחרים הנעשים אל מול רשויות המשפט או רשות המיסים, כדאי להיעזר בניסיונו של עורך דין פשיטת רגל. עורך דין אשר מנוסה במקרים דומים, יוכל לייעץ לגבי הפתרון הטוב ביותר עבור החייב באופן אישי. כמו כן, הוא יוכל להגיש את המסמכים הנכונים במקום הנכון, עם הנימוקים אשר סביר להניח יוכלו לשכנע באופן המקצועי והיעיל ביותר את מאשרי הבקשה. בין הנימוקים חייבים לקחת בחשבון כי החייב שילם את חובותיו באופן מסודר בחודשים האחרונים, ויש לגבות זאת בראיות והוכחות שונות. אפשר כמובן, לבצע את הליך פשיטת הרגל באופן עצמאי, ולמעשה לחסוך את שכר הטרחה של עורך הדין, אולם הסיכון הגלום בסירוב לבקשה בתרחיש כזה הינו כה גבוה, עד כי ההמלצה היא לא ללכת בדרך זו.

זקוקים לסיוע במחיקת חובות תוך 24 שעות? פנו למשרד עו"ד YLaw לקבלת ייעוץ משפטי מיידי.

עו״ד יוסף אוזנה

עו״ד יוסף אוזנה

משרדנו הינו מהמשרדים המובילים בתחומי ההוצאה לפועל, חדלות פירעון, פשיטות רגל ועוד. למשרד סניפים בירושלים ובבית שמש.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

עו״ד יוסף אוזנה
לקבלת ייעוץ משפטי
השאירו פרטים עכשיו!
שתפו בקליק

באותו נושא:

מחיקת חובות למעוטי יכולת
מחיקת חובות

מחיקת חובות למעוטי יכולת

אם נקלעתם לחובות כספיים כבדים שאתם מתקשים לצאת מהם בכוחות עצמכם, שווה לכם להכיר את האפשרות למחיקת חובות למעוטי יכולת, במסגרת חוק חדלות פירעון ושיקום

קרא עוד »
איך מתמודדים עם חובות
הסדר חובות

איך מתמודדים עם חובות

איך מתמודדים עם חובות בצורה נכונה ויעילה: כל מה שרציתם לדעת וחששתם לשאול הדרך הטובה והמומלצת ביותר להתמודדות עם חוב גדול, היא במרבית המקרים –

קרא עוד »

חישוב זכאות עבור הסדר חובות

עו״ד הסדר חובות יוסף אוזנה
אתם עם חובות? עיקולים? הגבלות?
לפניכם כלי ממוחשב לבדיקת הרלוונטיות וההתאמה לכניסה להליך הפטר מחובות.
ענו על השאלות ותקבלו תשובה מותאמת אליכם.
מלאו את הפרטים הבאים על מנת שנוכל להתאים עבורך את המסלולים הרלוונטים למחיקת חובות בזמן ובדרך הקצרה ביותר

משרדנו מתמחה בהסדר חובות מעל 40,000 ש"ח. נשמח לעמוד לשירותכם במקרים של חובות בסכום זה ומעלה

077-231-3281