לייעוץ ללא התחייבות

077-231-3281

משרדנו מתמחה בהסדר חובות מעל 40,000 ש"ח. נשמח לעמוד לשירותכם במקרים של חובות בסכום זה ומעלה

מחיקת חובות תוך 24 שעות

זקוקים לסיוע במחיקת חובות תוך 24 שעות? פנו למשרד עו"ד YLaw לקבלת ייעוץ משפטי מיידי.

חייבים אשר מסיבות שונות מצאו עצמם בסיטואציה בה הם חייבים לשלם תשלומים רבים ואינם יודעים איך, יעריכו תהליך של מחיקת חובות תוך 24 שעות. הכוונה היא לא ליצור קשרים עם גורמים מפוקפקים ולהעמיק את החובות הקיימים, אלא לפנות בדרכים החוקיות אשר עורך דין פשיטת רגל יכול לסייע ולעזור לראות אותם. נקדים ונאמר, כי לא בהכרח תמחקו את חובותיכם תוך 24 שעות, אבל יוכל להסתמן פתרון באופק אפילו בפחות מ – 24 שעות.

החשיבות של מחיקת חובות מהירה

כאשר אדם מוצא עצמו חייב כסף רב לגורמים שונים, הוא ישמח לשמוע על תהליך של מחיקת חובות תוך 24 שעות. מעבר לחוסר השינה בלילה ולמשא הכבד שהוא נושא עימו, הוא עלול לעמוד אל מול עיקולים והגבלות שונות, אשר יקשו עוד יותר על המשך ניהול של שגרת חיים תקינה, ועל החזר החובות באופן ספציפי. כך למשל, הנושים השונים או זכאי התשלום עלולים לבקש להגביל את חשבון הבנק שלו, כרטיס האשראי, רישיון הנהיגה או להורות על צו עיכוב יציאה מהארץ. מטרת ההגבלות היא ליצור לחץ על החייב כדי שימהר לשלם את חובותיו, אולם פעמים רבות הן רק מעמיסות עוד קושי ומורכבות מיותרת. יש לזכור שככל שהחובות מעמיקים ומוטלות עוד ועוד הגבלות, כך המקרה יהיה מסובך יותר להתרה ולפתרון מהיר.

עורך דין מחיקת חובות יוסף אוזנה

איך אפשר לבצע מחיקת חובות תוך 24 שעות?

כאשר מדובר על מחיקת חובות תוך 24 שעות, הכוונה היא לרוב להגשת בקשה לפתיחה בהליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי עבור החייב. פעולה זו, היא בעצם "יריית הפתיחה" שמתניעה הליך שבאמצעותו אפשר בסופו של דבר, לקבל הפטר מתשלום של חלק מסכום החובות שהחייב צבר.

קיימים גם פתרונות אחרים שעשויים לאפשר לחייב למחוק את חובותיו, אבל הליך חדלות הפירעון שבא במקום הליכי פשיטת הרגל החל מספטמבר 2019, הוא הכלי המרכזי שמאפשר זאת כיום.

יתרונו של אמצעי זה עבור מחיקת חובות, הוא בכך שהוא מאפשר להקפיא את כל הליכי האכיפה והגביה נגד חייבים, כדי שיוכלו להסדיר חלק מסוים מחובותיהם בנחת ולהשתקם כלכלית. יחד עם זאת, אי אפשר לטעון כי תהליך זה מסתכם ב- 24 שעות בלבד, שכן הוא אורך כ- 4 שנים בדרך כלל ורק במקרים יוצאי דופן קבלת הפטר מהחובות מתאפשרת כעבור כשנה וחצי מתחילת ההליך.

לכן כאשר אתם שומעים את המונח "מחיקת חובות בתוך 24 שעות" הכוונה היא אך ורק להתנעת התהליך, על ידי הגשת בקשה לקבלת הצו לפתיחת הליך חדלות הפירעון לגורם מנהלי שנקרא הממונה על הליכי חדלות פרעון (ובעבר היה ידוע ככונס הרשמי). 

למי מתאים תהליך מחיקת חובות תוך 24 שעות?

תהליך של מחיקת חובות תוך 24 שעות, יכול להתאים לחייבים שנקלעו למצוקה כלכלית שבעקבותיה הנושים שלהם "נושפים בעורפם". הפתיחה בהליך חדלות הפירעון בעזרתו של עורך דין חדלות פירעון, יכולה לסייע לחייבים במצב כזה, להחזיר חלק מסוים מהחוב לנושים שלהם, להשתקם כלכלית ולקבל הזדמנות להתחלה חדשה. כל זאת, מבלי שאיום בצעדים משפטיים או צעדי גבייה בהוצאה לפועל, ירחפו כל הזמן מעל ראשם.

עורך דין מחיקת חובות

מהן ההשלכות של תחילת תהליך מחיקת חובות תוך 24 שעות עבור החייב?

תחילת תהליך מחיקת חובות תוך 24 שעות ובכלל, אינה מסתכמת כאמור ב- 24 שעות וזהו. כאשר החייב מקבל אישור לפתיחת הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי, מוטלות עליו שלל הגבלות, כמו איסור יציאה לחו"ל, הגבלת שימוש בצ'קים ואשראי, הגבלות מקצועיות ועוד. במקביל, הנכסים שלו מועברים לקופת נשייה. זהו מצב שמאתגר את חיי השגרה של חייבים ובני משפחתם ולכן חשוב להבין את התמונה המלאה לפני שמגישים בקשה למחיקת חובות במסגרת הליכי חדלות הפירעון. כמו כן, מומלץ מאוד לשקול תהליך מחיקת חובות ללא פשיטת רגל. אם אינכם בטוחים מה דרך הפעולה הנכונה עבורכם, צרו איתנו קשר ונשמח לעזור ולייעץ לכם על הפתרון הטוב ביותר!

למי אפשר לפנות לסיוע בהליך מחיקת חובות תוך 24 שעות?

בדומה להליכים אחרים הנעשים אל מול רשויות המשפט או רשות המיסים, כדאי להיעזר בניסיונו של עורך דין פשיטת רגל. עורך דין אשר מנוסה במקרים דומים, יוכל לייעץ לגבי הפתרון הטוב ביותר עבור החייב באופן אישי. כמו כן, הוא יוכל להגיש את המסמכים הנכונים במקום הנכון, עם הנימוקים אשר סביר להניח יוכלו לשכנע באופן המקצועי והיעיל ביותר את מאשרי הבקשה. בין הנימוקים חייבים לקחת בחשבון כי החייב שילם את חובותיו באופן מסודר בחודשים האחרונים, ויש לגבות זאת בראיות והוכחות שונות. אפשר כמובן, לבצע את הליך פשיטת הרגל באופן עצמאי, ולמעשה לחסוך את שכר הטרחה של עורך הדין, אולם הסיכון הגלום בסירוב לבקשה בתרחיש כזה הינו כה גבוה, עד כי ההמלצה היא לא ללכת בדרך זו.

זקוקים לסיוע במחיקת חובות? בין אם זה מחיקת חובות לבנקים, לגופים ממשלתיים או לכל גוף אחר, פנו אל משרד עו"ד YLaw לקבלת ייעוץ משפטי מיידי, ללא כל התחייבות!

עו״ד יוסף אוזנה

עו״ד יוסף אוזנה

משרדנו מתמחה בתחום ההוצאה לפועל, חדלות פירעון, פשיטת רגל ועוד. למשרד סניפים בירושלים ובבית שמש.

עו״ד יוסף אוזנה
לקבלת ייעוץ משפטי
השאירו פרטים עכשיו!
שתפו בקליק

באותו נושא:

חישוב זכאות עבור הסדר חובות

עו״ד הסדר חובות יוסף אוזנה
אתם עם חובות? עיקולים? הגבלות?
לפניכם כלי ממוחשב לבדיקת הרלוונטיות וההתאמה לכניסה להליך הפטר מחובות.
ענו על השאלות ותקבלו תשובה מותאמת אליכם.
מלאו את הפרטים הבאים על מנת שנוכל להתאים עבורך את המסלולים הרלוונטים למחיקת חובות בזמן ובדרך הקצרה ביותר
עו״ד יוסף אוזנה

מתמודדים עם חובות של 40,000 ש"ח ומעלה?

עזרתי כבר למאות לקוחות שהסתבכו עם חובות.
מזמין גם אתכם לפתוח דף חדש.

חייגו עכשיו לשיחת ייעוץ
ללא התחייבות
077-231-3281